cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M52 5G bilgisayara ekran yansitma da kopukluk yasanmasi

(Topic created on: 08-03-2022 02:48 AM)
72 Views
FurkanM52TabS9Plus
Active Level 7
Options
Galaxy M

image

Evet degerli dostlarim Onemli aktarimlarda bir anda baglantu kopuklugu yasiyorum Baglanti kalitesini arttirmak icin ne yapmaliyim
9 Comments
Galaxy M
Microsoft Windows Androide özel Windows bağlantısı uygulamasını geliştirerek Telefon bilgisayar bağlantısını yapmayı sağladı.
Galaxy M
Kopma sebebi şu olabiliyor bilgissyarda Ram kapasitesi kaç en az 6 yada 8 GB ram olmalı 4 GB RAM de 2.3 GB ram kullanıyor samsung dexde kopukluk o yüzden yapıyor okuma yazma bağlantı derken birde ekran kartını kullanıyor o yüzden kopukluk olur
Galaxy M
8GB hocam
Galaxy M
Ekran kartına baktınız mı kaç gb ha birde usb 3.0 port ile bağlan bi tık daha verimli alabiliyosun
Galaxy M
Kablosuz bağlantı
Galaxy M
2 GB GDRR5 ekran kartı
Galaxy M
Bu güzel ama genellikle kasılma oluyor çünkü ama dediğim gibi bu pc de usb port 3.0 varsa bağla daha verimli alırsın ben öyle kullanıyorum veri aktarımı hemen hemen iyi saniyede 5 mb ile 60 mb/s arası
Galaxy M
Bu bile iyi yani furkan
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba FurkanGalaxyM52TabS8,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​