cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M52 5G Kamera

(Topic created on: 06-19-2022 02:21 AM)
212 Views
MSRDR
Active Level 1
Options
Galaxy M

Samsung galaxy m52 5g (çöp) kulanıyorum özeliklerine baktım aldım aldandım her şey tamam ama kameraya gelince galaxy m52 5g değil galaxy m52 çöp almışım diyorum selfiye kamera 32 mp ama kamera 64 mp ne yüzünüzü ne renkleri doğru göstermiyor bırakın güzelik modunu dahada çirkin çekiyor günceleme yle düzelr sandım aynı değişen birşey yok samsugtan xiaomi geçmiştim tekrardan samsuga geçtim ve pişmanım kamera ve şarj süresi berbat bugün xiaomi yan ürünü redmi dahil en körü telefonunu alsan kamera ve şarj süresi bundan iyi samsung fiyatları geri çekti xiaomi aetırdı sonradan samsugun hakınıda teslim edelim tek surun bu cihazda şarj süresi kamera şarja 25 w adaptörle yine az olsada çözüm var ama kameraaaa yok...

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba MSRDR,

Durumu incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

2 Comments
purpled
Active Level 5
Galaxy M
Average xiaomi fan derim susarım.
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba MSRDR,

Durumu incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​