cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M52 5G Galeri ve WhatsApp sorunu

(Topic created on: 03-04-2022 03:32 PM)
1109 Views
Samed4996
Active Level 3
Options
Galaxy M

M52 marka cep telefonuma en son yaptığım güncelleme sonrası galeri uygulamasında sıkıntı yaşıyorum. Whatsaptan aldığım hiç bir video fotoğraf galeri uygulamasında çıkmıyor ve ünlem işaretli dosya olarak gözüküyor. Farklı galeri uygulamalarında bu soru yok . Yazılımına güvendiğim için samsung marka cihaz tercih ettim ama yazılımsal bu sıkıntı beni şaşırtıp üzdü. Cok acil bir Güncelleme ile düzeltilmesini bekliyoruz. Google galeri kullanmak istemiyorum .Öyle olsa rakiplerinizi tercih ederdim !!!

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy M

Hata raporu oluşturduysanız size teknik ekip kısa süre içerisinde cevap verecektir. verdikleri yanıta göre işlem yapabilirsiniz. 

View solution in context

4 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Samsung-members-uygulaması-üzerinden-nasıl-hata-...
Ilk olarak verilerinizi yedekleyip cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlama nızı öneriyorum sıfırlama işlemine rağmen eğer sorun halen devam ederse sizlere yukarıda bıraktığım linke tıklayarak hata raporu göndermenizi tavsiye ederim
Samed4996
Active Level 3
Galaxy M
Teşekkür ettim bunu Müşteri hizmetleri aracılığıyla denedim ancak çözüm olmadı. Hata raporuda oluşturdum beklıyorum çözümü için. Can sıkıcı bir mağduriyet
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy M

Hata raporu oluşturduysanız size teknik ekip kısa süre içerisinde cevap verecektir. verdikleri yanıta göre işlem yapabilirsiniz. 

Samed4996
Active Level 3
Galaxy M
Oluşturdum bekliyorum. Birçok işimin aksamasina sebep oldu bu galeri ve kaydetme sorunu. Video fotoğraf taşıyamıyoruz paylaşamıyoruz. Samsunga bu günü kadar her konuda güvendim. İlgi çok fazla teşekkür ederim ama sorunun çözülmesi beni daha çok mutlu edecek. Severek kullandığım telefonumu bu sebeple satmak istemiyorum
0 Likes