cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M52 5G Android 13

(Topic created on: 11-16-2022 01:54 PM)
386 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy M
Merhabalar,Dün M52'ye Hindistan ve bazi ülkelerde Android 13 güncellemesi bazı A serisi (A×3 serisi değil) cihazlar ve M53 almadan M52'ye Android 13 güncellemesi yayınlandı. 
Güncelleme boyutu 2 gb boyutunda.
Herkes şaşkın farkındayım,Bazı A Serisi cihazlar almadan M serisine vermeleri saçma.
M52 için Andorid 13 güncellemesi son.Android 13 aldıktan sonra güvenlik güncellemesi alacak.
İyi günler dilerim.
16 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
M52 kullanıcılarına hayırlı olsun şimdiden
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Teşekkürler
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Rica ederim kardeşim benim ne demek🥰😊
Galaxy M
Güncelleme içi hayırlı olsun umarım stabilize bir şekilde gelip hatasız dileğiyle❤️
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Iki tane hesabinla bir posta yazmana gerek yoktu :)
codegreen
Active Level 5
Galaxy M
M53 almadan M52'ye vermeleri mantıklı. M52'nin M53'e göre çok daha iyi bir cihaz olduğunu samsung'ta biliyor. Maalesef güncelemenin Türkiye'ye gelmesi kasımın sonunu bulur. Bende M52'ye bu kadar erken vermelerine şaşırdım günceleme takviminde M52 için Aralık yazıyordu. M52 son android güncelemesini alacak. Keşke Android 14'üde alsaydı. Aslında M5x cihazlara 2 değilde 3 yıl günceleme yapabilirler. Fakat bunu yapmaları imkansız gibi bir şey.
0 Likes
ayk39
Active Level 4
Galaxy M
Henüz hiçbir ülkede ota update yok. Tek tek VPN ile kontrol ettim. Genelde yayınlandıktan 1 hafta sonra Türkiye de güncelleme gelmiş. Yani 22 Kasım da gelmesi muhtemel.
0 Likes