cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M52 5G Android 13

(Topic created on: 11-16-2022 02:00 PM)
114 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy M
Merhabalar,Dün M52'ye Hindistan ve bazi ülkelerde Android 13 güncellemesi bazı A serisi (A×3 serisi değil) cihazlar ve M53 almadan M52'ye Android 13 güncellemesi yayınlandı. 
Güncelleme boyutu 2 gb boyutunda.
Herkes şaşkın farkındayım,Bazı A Serisi cihazlar almadan M serisine vermeleri saçma.
M52 için Andorid 13 güncellemesi son.Android 13 aldıktan sonra güvenlik güncellemesi alacak.
İyi günler dilerim.
16 Comments
NaimGalaxyA33
Active Level 7
Galaxy M
Kanka yalnız yanlış biliyorsun a serisinin bu yılkı nodeleri a33 a53 a73 avurupa güncelemeleri bitti hata asyada dağıtıma çoktandır başladı sayfama atmışım a53 ve a33 asyada hangi ülkelere gelmiş türkiye için kaç ülke kaldı bakabilirsin
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Ben A×3 serilerinden bahsetmedim bu arada.
NaimGalaxyA33
Active Level 7
Galaxy M
A serisi yazmışsın genel konuşmuşsun deseydin Ax3 serisi dişinda çünkü böyle genel anlaşılıyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Düzelteyim
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Knk normal bence yaa zaten A serisi falan da 2022 Kasım ve Aralıkta alıyor/aldı çoğu yurt dışında, mesela A325N de Aralıkta alıyor, ama Türkiye her zamanki gibi gecikir yine 😐
NaimGalaxyA33
Active Level 7
Galaxy M
Çünkü Ax3 serisine ilk verecek oyüzden geçiktirir
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Türkiye geç aldığı için diyorum, genel olarak hepsi yurt dışından geç alacak yine, Ax3 ile alakası yok
NaimGalaxyA33
Active Level 7
Galaxy M
Asyada sayıyor samsung türkiyeyi o yüzden malesef geçikiyor
Hiraşimo
Active Level 6
Galaxy M
M52 Kullanıyorum Hic Güncelleme Takıntım Yok 13 Gelsin Sonra Custom Romlara Geçiş Yapacam Hic Sıkıntı Değil Şahsen Cihaz 3.4 Sene Rahat Gider Donanımıyla