cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M51

(Topic created on: 04-05-2021 03:13 AM)
124 Views
S20FETUGAY
Active Level 7
Options
Galaxy M

BENDE M51 VE BUDS VAR .

KULAKLIGIMLA TELEFONA BAGLANDIGIM AN INTERNET YAVASLIYOR.PUBG OYNUYORSAM PING 300 400 OLUYOR.INSTAGRAM WHATSAPP HEPSINDE INTERNET YAVAŞLIYOR.MOBIL VERI VE WİFİ UZERINDEN DE TEST ETTİM AYNI.KULAKLIGI SERVİSE VERICEM COZMEZLERSE DAVA ACICAM SAMSUNGA
8 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Burası forum yanlış yere yazmışsın desteğe yazıcaktın heralde
S20FETUGAY
Active Level 7
Galaxy M
Hayir herkes görsün diye buraya yazdim
emremuftugil
Active Level 1
Galaxy M
Ikisi de 5.0 teknolojisini kullanidiği için oluyor diye biliyorum. Bende de m51 var ve farkli bir markanın bluetooth kulakligini kullanıyorum ve kulaklığa bağlandığımda telefonumun wi fi ı yavaslıyor. 5.0 wifi ve 5.0 bluetooth teknolojisi yuzunden oluyor diye tahmin ediyorum. Yani istedigin bir telefon bul 5.0 wifi ve bluetooth teknolojisini kullanan onda da yavaslayacaktır.
0 Likes
S20FETUGAY
Active Level 7
Galaxy M
Evet dediğin doğru
0 Likes
yusufbkr
Active Level 7
Galaxy M
Bluetooth wifi çekim gücünü düşürüyor kablolu kulaklık kullanmanı öneririm ya da xiaomi wifi roother almanı
0 Likes
S20FETUGAY
Active Level 7
Galaxy M
Bunu cope mi atayım o zaman
0 Likes
yusufbkr
Active Level 7
Galaxy M
Hayır çöpe atma jbl t110 kablolu kulaklığı öneririm
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Beyaz55,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes