cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M51 😂😂

(Topic created on: 04-17-2023 08:18 AM)
365 Views
sametsmdr1
Active Level 6
Options
Galaxy M
Hayat m51 ile s23'ün aynı fiyata sahip olması kadar garip 
image

9 Comments
Samsung80
Active Level 8
Galaxy M
M51 i 6 ay kadar kullandım değil 24k 10k bile etmez. Satıcı arkadaş biraz heyecan yapmış.
sametsmdr1
Active Level 6
Galaxy M
samsung a52 serisinin satışını baskıladığı gerekçesiyle m51 in fiyatını arttırmıştı zamanında , ondan beri böyle
narcosis
Expert Level 5
Galaxy M
Piyasada neredeyse sıfırı olmamasi o yüzden yapiyorlar fırsatçılık diye buna denir
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy M
Sende ülkede 2 3 tane olan bişi var sıfır şekilde sen bunj normal fiyatından mı satarsın aynı mantık
fatiihdemirrr
Active Level 7
Galaxy M
M51 artık üretilmediği için stokta sayılı adet kaldığı için fiyatı öyle
Galaxy M
Ben e M51 güzel cihaz ve bugün bile özellikleri iş görüyor.Şarj,ısınma vb.sıkıntısı olmayan bir cihaz.Sadece yüksek işlemci ve kamera zoom miktarı s23'den düşük benim gözümde.
Samsung80
Active Level 8
Galaxy M
Kaba ve ağır bir cihaz üstelik şarjı 7000mah için az gidiyor . Yazılım engellemeleri var. Ben de ilk çıktığında bir hevesle almıştım ancak beklediğim gibi çıkmadı performans olarak yetersiz M51 i sayıp A51 aldım özellik olarak daha geride ama totalde A51 daha iyi bir cihaz. 24k da M51 dikkate bile alınacak cihaz değil bence. Tabi bu tercih meselesi herkes kendi için uygun cihazı alır.
Galaxy M
Fiyatı onaylamıyorum,fiyat zaten yüksek.Boyutu evet büyük ama M12 kullanıyorum,bu yüzden sorun olmaz.Msddiyattan dolayı M12 yerine M51 alsaydım daha memnun olurdum çünkü benim cihazda istediğim mzelliklerin hepsi var(4K vide,60fps video vb.).Onun dışında tabiki s23 daha güçlü ve amiral moddl,tabiki daha iyi.Ek olarak arkasım kullanıyor ve bildiğin hunharca kullanıyor ama 2 günde bir şarja taktıgını söylüyor.Mesela ben M12 kullanıyorum ve en aldıgım ekran süresi 12 saat ve yoğun kullanımda bçveriyor bu süreyi ama M12 kullanıp 7 saat ekran süresi alamayanlarda var.Yani batarya süreniz yeterli değilse 7000mA ile,bazı füzenlemeler yapmak gerekiyor.
Samsung80
Active Level 8
Galaxy M
Ben bir kullanıcı olarak cihazın kağıt üzerindeki özelliklerinden çok yaşattığı kullanıcı deneyimine bakarım. Mesela iphone kağıt üzerinde ram ve bazı özellikler bakımından geride görünür ancak telefonu kullanmaya başlayınca akıcılık ve stabilite 2 kat fazla ram e sahip cihazlarda bile yok. Başka biri de iphone için bu nasıl telefon çok kısıtlı diyebiliyor. M51 e gelirsek bana yaşattığı - leri + larından daha fazla o yüzden pek sevemedim. Kullanıcı ihtiyacına göre beğenenler ve beğenmeyenler olacaktır her ürünü.