cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M51

(Topic created on: 06-06-2022 02:26 AM)
451 Views
Honorium
Active Level 1
Options
Galaxy M

Ben M51 kullanıcısıyım. Telefon daha ön sipariş aşamasındayken alanlardanım. Bu da uzunca bir süredir kullandığım anlamına geliyor. Bu süre boyunca şarj ve oyun performansı açısından çok başarılı olduğunu söylemem gerekiyor ama canımı sıkan bir problem var. Bildiğim kadarıyla M51 modeli, M serisi içerisinde en göze çarpan modeli. Fakat işte burada problem başlıyor. Ailemin geri kalanı M22 modeline sahip ve o model yazılımsal olarak M51 modelinden hep bir tık daha önde. Bazı özelliklerini sayacak olursam: Samsung Free, arama arkaplanı seçenekleri... Bu fonksiyonlar M22 de varken neden M51 de yok? Gerçekten can sıkıcı 🙄

1 Solution


Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Honorium,

 

Cihaz modelleri arasında, yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor.  Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekte ve ilgili birimlere iletmekteyiz.


Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
10 Comments
narcosis
Expert Level 5
Galaxy M
Cihaza akü gibi batarya koymuşlar bir çok yerinden de özellikler çalınmış tamamen pil ile ilgi çeken bir model
Honorium
Active Level 1
Galaxy M
Çok mu zor bu tarz güncellemeler? Üretici için sorun olarak gözükmeyenler, tüketici açısından çok göze batıyor.
Kenan-
Active Level 7
Galaxy M
Free nedir bilmiyorum fakat arama arkaplani var. Biraz karışık, arama ayarlarında biyerlerde. M51 M serisi tepe modelidir. Ben de 1 bucuk senedir kullanıyorum mükemmel bir cihaz.
Honorium
Active Level 1
Galaxy M
Ya aslında şöyle bir özellik var diğer modellerde: ana ekrandayken sağa kaydırırsan haberler bölümü açılıyor. Orada tercihine göre Google veya Samsung Free kaynaklarından haberleri görüntüleyebiliyorsun.
Kenan-
Active Level 7
Galaxy M
M51 de de var.
Honorium
Active Level 1
Galaxy M
Ana ekran sürümüm 13.1.01.53 ve bu sürümde yok. Sizin sürümünüz nedir?
Samsung80
Active Level 8
Galaxy M
Evet ben de ön sipariş ile kulaklık hediyeli şekilde M51 almıştım ancak 6 ay sonra değiştirdim. Telefon performans ve batarya olarak iyi. Ancak çok kalın, ağır ve yazılımsal kısıtlamalara sahip. Tek elle kullanırken serçe parmağı göçertiyor. Bir süre sonra gözünüz bataryayı görmüyor çünkü kabalığı ve yazılım eksiği ön plana çıkıyor. Samsung da A ve S serisi mantıklı.
Galaxy M
Bunlar çok büyük bi dertmi
0 Likes
Honorium
Active Level 1
Galaxy M
Evet, benim için öyle. Ufak ayrıntılara çok dikkat ederim ve önemlidir benim için.
0 Likes