iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

M51 yazılımsal şarj etmeme

(Konunun oluşturulma tarihi: 10-02-2022 04:52 PM)
alipolat3471
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy M

Ne yapmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum. Telefon bir şarj oluyor bir olmuyor. Yazılımında oynamalar yapıp duruyorsunuz. Bravo şuan yine kendi orjinal şarj aleti şarj etmiyor. YAKIŞMIYOR SANA SAMSUNG! Bu kadar rezil bi güncelleme ile kendi müşterilerini soğuttun.

5 Yorum
Cyber猫
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
Bu konuyla ilgili canlı destekten uzaktan yardım alabilirsin , onlar cihazini kontrol edip yazılımsal olup olmadigi hakkinda seni net bilgilendirir ona göre nelerin yapilmasi gerektigini söylerler.
GalaxyAhmet
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy M
Bende M51 kullanıcısıyım. Bi gün avm dönüşü telefonu şarja taktım tık yok, farklı şarj aletleriyle denedim yine tepki vermeyince en yakın Samsung Teknik Servis'te anakart ve şarj boardını değiştirmişler yanınada sıfır şarj aleti ve kablo koymuşlar sorunum düzeldi.
alipolat3471
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy M
Ne kadar ücret istediler? Herkese öyle yapıyorlarmış kendi orjinal şarj aleti de soketi de anakartı da çalışıyor. En son güncellemeden sonra şarj aletini tanımıyordu başka şarj aleti ile şarj oluyordu sonraları orjinali tepki vermeye başladı son 1 haftadır hatta sürekli çalışıyordu düne kadar. Şimdi yine gidip geliyor kapat aç vs yapıyorum ancak geliyor. Arka plandan yaptıkları güncellemelerden kaynaklı olduğu kesin.
0 Övgü Puanı
GalaxyAhmet
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy M
Garanti dahilinde ücretsiz yaptılar 5krş para ödemedim.
0 Övgü Puanı
Çözüm
Gökırmak
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy M

Merhaba alipolat3471,

 

Farklı bir orijinal Samsung şarj aleti ile denediğinizde de aynı durum devam ediyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/


Teşekkürler.

MOD​