cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M51 sarj sorunu cabuk bitiyor android 11 ve 10

(Topic created on: 06-18-2021 10:01 PM)
89 Views
ugurcankavur
Beginner Level 4
Options
Galaxy M

M51 kullanicisyim telefonu android 11 yukseltim ve sarj cabuk bitiyor telefonumdaki uygulalar ayni  ve android 10 gore daha fazla tuketiyor 

Geri 10 donus yapabilirmiyim 
4 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba, Android 10 dönüş yapamazsınız şu sekilde belki yapabilirsiniz, yazılım atarak fakat orijinal olmayan sürümleri kullanmanızı önermem telefonunuzu sıfırlayın tekrar olursa servise gönderebilirsiniz.
azar2121
Active Level 3
Galaxy M
Al benden de okadar benimkide Android 11den sonra fazla tüketmeye başladı özellikle boştayken çok gidiyor zaten eskiden 65 ila 50 arası ve 30 ila 20 arası boştayken çok gidiyordu simdi Android 11den sonra artık diğer yerlerde de öyle oluyor 40 altına indimi su gibi gidiyor
Gncaslan
Active Level 3
Galaxy M
A50 olarak benim sorunum da aynı.
Dünün firması değil, yılların deneyimi olan bir firma neden stabil olmayan Bi sürümü telefonlara gönderiyor ki.
Diğer bir hususta, eski yazılıma dönüş yapamıyorsun ve eminim bu konu hakkında samsung firmasına çok olumsuz dönüş olmuştur ama gel görki güncellemede gondermiyorlar.
Hakikaten tiksindirici bir durum.
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba ugurcankavur,

Cihazınızın yazılım sürümü güncelse ve Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın-İnteraktif Kontroller-Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki yönergeleri takip ederek "Güç/Batarya/Şarj" bölümüne giriş yapabilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​​

0 Likes