cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M51 "Android 11" Almayacak

(Topic created on: 03-30-2021 06:20 PM)
549 Views
JADEmre
Active Level 6
Options
Galaxy M

Nerden aldım ben bu telefonu bi guncelleme gelicek dediler kac ay gecti tum telefonlar aldı verdiğimiz paraya yazık A70 bile guncelleme almışken M51 daha alıcak aklınız varsa Iphone veya M21 filan alın düşük telefonlar daha değerli...

36 Comments
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy M
A71 i de göz önünde bulundurursak testlerde bir sorun çıktı galiba ayrıca samsung Türkiye yi çok küçümsüyor Irak kadar değerimiz yok Irak kadar...
rasit
Active Level 7
Galaxy M
Testlerde sorun falan yok o diğer ülkelerde de olurdu onlarda niye olmadı
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy M
A70 KÖTÜ CİHAZ MI KARDEŞİM M 51 İLE Bİ TIK İŞLEMCİ FARKI VAR BİRAZDA KAMERA 😊
0 Likes
JADEmre
Active Level 6
Galaxy M
M51 a70 den cok daha ustun her konuda ve M51 yeni cikan bi telefon
0 Likes
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy M
M SERİSİ HER ZAMAN SON PLANDA SAMSUNG İÇİN
JADEmre
Active Level 6
Galaxy M
O konuda haklisin ama Performans konusunda M51 amiral gemisi telefonlara kafa tutcak potansiyele sahip o yuzden seviyorum ama Samsungdan destek yok tek sıkıntı bu
0 Likes
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy M
Performansı iyi ancak amiral gemisine kafa tutması zor kardeşim orta üst segment diye geçiyor m51 p 40 lite da google sorunu olmasa m51 i piyasadan siler resmen
Hsnsnyn
Active Level 7
Galaxy M
Alır arkadaşlar o kadar ülke aldı güncellemeyi. Yazılımda sorun olduğunu da sanmıyorum ama belki Tr ye özgü prosedürler de ve ya güncelleme hizmetinde sorun vardır.Gelir eli kulağında
DearM51
Active Level 5
Galaxy M
En başında nisan demişlerdi aslında ben 1-5 nisanda kesinlikle geleceğini umuyorum a50-a70 son büyük güncellemesinide aldıkları için acele ile aradan çıkartmak istemişlerdir 🙂🙂