cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M51 pismanliktir

(Topic created on: 12-30-2020 10:44 PM)
54 Views
mst7474
Active Level 3
Options
Galaxy M

Ya arkadas m 51 de klavyede pano yok guvenli klasor yok samsung pass yok edge ekrani yok sakin bu sorumun altina kimse bazi cihazlarda donanimsal yazilimsal farkliliklar olabiyor diye sacma sapan bir bahane yazmasin ben bu telefonu alirken heryede inceledim bu eksikliklerin eksik oldugundan hic bir yerde bahsedilmiyor cunku o kadar sacma bir sey ki bunlarin olmamasi test edenlerin kontrol etmek akillarina bile gelmiyor test eden inceleyenlerin youtube sayfalarina da yazacagim bu rezil durumu samsungun bu tur ucuz ozellik eksiltme gibi numaralarin pesinde olmasina ihtiyacimi var acaba zaten kazaniyor

pano ve pass gercekten kullanimi kolaylastiran uygulamalar hadi desem ki samsung ne kadar kofte o kadar ekmek diyor bunlar pahalli model ozelligi diyor a70 a71 gibi bu telefonun emsallerinde bu saydiklarim standart mevcut ve eksiksiz 
Benim bundan onceki cihazim s7 edge idi ben kalp atis sensoru aramiyorum optik goruntu sabitleyici aramiyorum bunlarin olmadigini zaten bilerek aldim samsung yazsin bakalim bu cihazi satarken altina bazi uygulamari desteklemedigini calistirmadigini o zaman verirmiydim ben buna bu kadar para 
basit bir uygulama ya bunlar valla pisman oldum yeni aldim cihazi insaallah daha cok eksik cikarip bizi daha da pisman etmez bu m51 
11 Comments
Ali2135
Beginner Level 3
Galaxy M
a71 süper çok memnun um
nezaketlibiri
Active Level 9
Galaxy M
of valla bu milleti anlamıyorum ya a serisi kullananlar m serisi diyor m serisi kullanlar a serisi diyor kesinlikle a serisi güzel
0 Likes