cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M51 kullananlar pil sorunu

(Topic created on: 04-17-2021 11:37 PM)
178 Views
Çiğdemm
Active Level 3
Options
Galaxy M
Arkadaşlar dün ilk defa m51 kullanmaya başladım ilk tam şarjdan sonra 1 günde bitti şarjı telefonun 7000 mah lık batarya için anormal değil mi bu? Bugün tekrar şarja taktım 3-4 saat beklettim 2 saatte %9 gitti sadece sosyal medyada dolaşıyorum daha iyi gibi böyle olup düzelen var mı? Dün ilk gün olduğu için mi çabuk bitti acaba
11 Comments
EmirS20Ultra
Active Level 7
Galaxy M
İlk sarjda biraz fazla gidebilir ama 120 dakikada %9 7000 mah icin normal bir daha 1 gunde biterse bir sorun olabilir
Çiğdemm
Active Level 3
Galaxy M
Teşekkür ederim bir daha olursa değişime göndereceğim
ruhsuzadam
Active Level 6
Galaxy M
Şu m51 serisini almayın ya çöp resmen gidin paraya kıyın s20 serisinden bir telefon alın şuan fiyatıda uygun pişman olmazsınız
Çiğdemm
Active Level 3
Galaxy M
Bütçeme uygun bu vardı sadece malesef hayal kırıklığı oldu benim için de
ruhsuzadam
Active Level 6
Galaxy M
Bende m51 kullanıyordum 2 hafta öncesine kadar öğrenciyim kafam attı kredi kartı borcuna girip ikinci el s20 plus aldım
Çiğdemm
Active Level 3
Galaxy M
Ben de kyk bursumu biriktirip alabildim aynı sorun devam ederse servis raporu alıp iade edeceğim mecbur
ruhsuzadam
Active Level 6
Galaxy M
Ah be güzelim bende aynı hataya düşmüştüm keşke almadan önce araştırsaydın samsungda s serisinden başka telefon alınmaz.illa bir parçasından kısılır kalitesi az malzeme kullanılır
EmirS20Ultra
Active Level 7
Galaxy M
Ama herkesin imkani olmayabilir samsung A ve M serisinde ucuz fiyata en son teknolojiyi sunuyor evet bazen kronik sorunlari oluyor ama Ben hic yasamadim Giriş seviyesi bir Telefon kullanmama ragmen
eaglevision
Active Level 7
Galaxy M
Nesi çöp kardeşim anlat da aydınlanalım. 8 tane konu açmışsın. 7 tanesi S20 ısınma sorunu. Kredi mi çeksin herkes sizin gibi o kadar ısınan bi telefon için.