cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M51 kendi kendine yeniden başlatıyor

(Topic created on: 09-12-2021 04:45 PM)
77 Views
ulasbozyigit34
Active Level 3
Options
Galaxy M

M51 cihazım 2 gündür kendi kendine yeniden başlatıyor samsumg yazısında 3-5 dk kalıyor sonra açılıyor. Servise falan gönderemem yetti artık. Ya çözüm bulunur ya da atıcam çöpe bu yazıyı yazarken bile 3 defa kapandı açıldı

18 Comments
Galaxy M
Anladım şaka amaçlı söyledim ama **bleep** da tribimsi tepki verdiniz🙂
Galaxy M
Yok yok ben boş yere trip atmam, öyle trip atarmışcasına konuşurum bazen ama aslında şey yapmam. Rahatsız ettiğim için özür dilerim.
0 Likes
Galaxy M
Sıkıntı yok şaka amaçlı yazdım. Teşekkürler yine
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Otomatik yeniden başlatma açıksa yeniden başlatır kendini telefon kapatırsan otomatik yeniden başlatmayı eski haline gelir çöpe atmana gerek yok sinirlenme.
Galaxy M
Kardeş otomatik yeniden başlatma telefonu kullanırken olmaz yazılımsal bir sıkıntı Samsungun bazı cihazlarında ortaya çıkabiliyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Yazılımsalda olabilir doğru büyük ihtimalle öyledir.
01a65
Expert Level 2
Galaxy M
Merhaba
Durumun incelenebilmesi için hata raporu göndereyim bir kontrol sağlansın cihaza
Uygulamalar ekranına Gelin Samsung members uygulamasını bulun ve tıklayın girin altta yer alan mavi tuşa tıklayın çıkan seçenekleri içerisinde hata raporları yazan yazı seçeneğine tıklayın gelen sayfa içerisinden cihazınıza uygun hata seçeneğini bulun ve tıklayın
Gelen sayfa içerisine de bütün soru ve sorunlarınızı detaylı bir şekilde yazın önemli ayrıntıları ekleyin kişisel Bilgilerinizi girmeyin sistem kaydı verileri gönder yazan Bu yazı seçeneğini açık halde tutun sorunun sıklığını seçin ve hata raporunu gönderin
Arka planda kayıt oluşturulurken Samsung members uygulamasını kapatmayın ve uygulamadan çıkmayın rapor tamamen gönderilene kadar uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin yetkililer cihazınızı inceledikten sonra mümkün olan en kısa zaman içerisinde sizlere bir geri dönüş sağlayacaklardır
Galaxy M
Daha yeni yapmaya başladı 2 gün oldu. Telefon açıkken yapmıyor kullanmadığım vakit yapıyor
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba ulasbozyigit34

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize durumun hemen ardından hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes