cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M51 kısa pil testi

(Topic created on: 12-20-2020 07:03 PM)
110 Views
ExpertDirection
Active Level 6
Options
Galaxy M

image

image

image

image

image

image

Umarım sizlere yardımcı olur.Şu an arka planda çalışan sadece servisler ve samsung members
wifi açık güç modu orta düzeyde pil optimizaston açık uygulamalar derin uykuda parlaklık manuel senkranizasyon açık mavi ışık filtresi aktif manuel ayarlı hand operation aktif ram kullanımı 2.4 gb. Şarj %80 den %79 a 21 dakikada indi bu sere zarfında ekran devamlı açık samsung members te gezindim yorum okudum yorum cevapladım vd şarj %1 düşene kadar members uygulamasından başka hiç bir uygulamaya girmedim.

3 Comments
Galaxy M
Umarım sizlere yardımcı olur.Şu an arka planda çalışan sadece servisler ve samsung members wifi açık güç modu orta düzeyde pil optimizaston açık uygulamalar derin uykuda parlaklık manuel senkranizasyon açık mavi ışık filtresi aktif manuel ayarlı hand operation aktif ram kullanımı 2.4 gb. Şarj %80 den %79 a 21 dakikada indi bu sere zarfında ekran devamlı açık samsung members te gezindim yorum okudum yorum cevapladım vd şarj %1 düşene kadar members uygulamasından başka hiç bir uygulamaya girmedim.
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
teşekkürler.
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
şimdi bende ortalama akşam 7 den beri Facebook video izlediğim sonrası kalan şarj ve ekran açık kalma süresine değineceğim 😇
0 Likes