cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M51 güncellemesi nerede Samsung?

(Topic created on: 05-25-2022 11:31 AM)
118 Views
Fursoo
Active Level 5
Options
Galaxy M

NİSAN DEDİN OLMADI, 25 NİSAN-25 MAYIS DEDİN YİNE BİR ŞEY OLMADI. MADEM GÜNCELLEMEYİ YAYINLAMAYACAKSIN VERME TARİH. YİNE Mİ ERTELEYECEKSİN? BU SEFER NE YAZACAKSIN ORAYA? 25 MAYIS-25 HAZİRAN MI??? YAZIKLAR OLSUN. BİR İŞİ DE BECERİN. DAHA KENDİ VERDİĞİNİZ TAKVİME UYMA KONUSUNDA SINIFTA KALIYORSUNUZ. BAŞKA DİYECEK HİÇBİR ŞEYİM YOK BUNDAN SONRA.

20 Comments
HüseyinK_M21
Active Level 6
Galaxy M
Samsungun en kötü olduğu konu güncelleme zaten o kadar çok telefon üretiyorlar ama güncelleme ile ilgilenme konusunda çok kötüler umarım size de bize de haziranda vermezler...
Fursoo
Active Level 5
Galaxy M
Tüm gün oturup kola çekirdek yapmıyorlarsa hiçbir şey bilmiyorum. Genel merkez de her gün yeni telefon üzerinde düşünüyordur. A54, M54, F34, M24, Fold, Flip cart curt. Sadece bir özellik değiştirip, "aaa biz yeni bir telefon yaptık hadi bunu piyasaya sürelim." İçlerinden biri "güncellemeler ne olacak? Güncelleme tarihi gelip geçmiş bir çok telefon modelimiz var." diye sorarsa onu işten atıyorlar. Yeni telefon, yine telefon, yep yeni telefon, daha fazla DAHA FAZLA MODEL DAHA ÇOK DAHA ÇOK MODEL. Hadi A53ün arka kapağını değiştirelim. Adını da A54 koyalım, nasıl fikir? Harikasın, sen bir dahisin. BU SAÇMALIK ARTIK SONA ERSİN YETER!
CRGAZAPİZM
Active Level 4
Galaxy M

BEN İLETİŞİM FORMU GÖNDERİYORUM DİYORUM Kİ BUGÜN 25 MAYIS OLDU GÜNCELLEME HALA YOK NEDEN GELMEDİ CEVAP OLARAK GÜNCELMİYİZİ TAKİP ET YAZIYOLAR LA ZATEN 3 AYDIR TAKİP EDE EDE BIKTIK  Bİ GETİRİN ARTIK ŞU GÜNCELLEMEYİ

ali_edgn
Active Level 7
Galaxy M
Hayalleri siyah poşete koy kimse görmesin...
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy M
Efsane geri döndü 😄😉
Kenan-
Active Level 7
Galaxy M
Evet protesto ediyorum 👏🏼
Hakan53
Active Level 4
Galaxy M
Bugün güncellemenin gelmeyeceğine çok eminim ama bakalım eğer gelirse bence şaşırtıcı olacak.
Zeyki
Active Level 1
Galaxy M
Oyalamaktan öte gitmeyen hayal kırıklığı yaşatan bir durum. M51 Fiyat olarak birçok telefondan daha pahalı üst düzey olmasına rağmen gereken değeri görmeyen bir cihaz.
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy M
Çok haklısın 👏🏼