cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M51 güncelleme yapan cevap verebilir mi lütfen

(Topic created on: 04-03-2021 03:12 PM)
125 Views
AltuğPolat
Active Level 3
Options
Galaxy M

Arkadaşlar rica ediyorum güncellemeyi yapan birisi cevap verebilir mi? Herhangi birşeyi paylaş dediğimiz zaman çıkan ekranda saçma sapan kişiler çıkıyor, neredeyse hiç kullanmadığım uygulamalar çıkıyor çok rahatsız edici. Kameram güzel diye benden sürekli foto çekiyoruz neredeyse her gün bakın her gün kız arkadaşıma fotoğraf gönderiyorum ve her seferinde işte WhatsApp sonra kız arkadaşım diye seçmekle uğraşıyorum. Kırk yılda bir konuştuğum adam en üstte pat diye hazır duruyor sürekli kullandığım yok. Bu ekranın düzenlenmesi özelliği geldi mi rica etsem bi bakabilir misiniz?

10 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Düzeltme olanağı olduğunu düşünmüyorum. Bende arama ekranını beğenmedim kare bir kutu içene almışlar
0 Likes
AltuğPolat
Active Level 3
Galaxy M
M51 mi kullanıyorsun ve güncelledin mi?
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Evet , m51 kullanıyorum ve güncelleme yaptım ilk yapan benim hatta 😃
AltuğPolat
Active Level 3
Galaxy M
Tamam rica etsem dener misin? Yukarıdaki paylaş butonuna bastığında çıkan ekranda kişilerin olduğu bir yer var. Yakındakilerle paylaşın hemen altında. Orada olan kişilerden birinin üzerine basılı tuttuğunda onu değiştirebiliyor musun?
0 Likes
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Hayır değişmiyor maalesef . O kısım öneri kısmı en çok kiminle mesajlaşma ve paylaşım yaptıysan o kişi çıkıyor bende.
AltuğPolat
Active Level 3
Galaxy M
Cevabın için teşekkürler.Bende öyle olmuyor maselef işte. Saçma sapan öneriler geliyor her seferinde tek tek seçmekle uğraşıyorum. Hayır bunu işte en çok paylaşımda bulunduğun kişi ve uygulama diye analiz yapacak ona göre öneri sunacak vs. Diye saçma sapan uğraşacaklarına çok daha basit bir şekilde bize bıraksalardı. Bizde istediğimizi koyup rahat etseydik. Çok kullanıyorum ve çok rahatsızım.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Çözüm kabulu olarak işaretler misin kardeşim üç noktaya tıklayıp
0 Likes
fsandallioglu
Active Level 4
Galaxy M
Android 11 güncellemeleri geldi gelmesine de olması gereken iyi bir şeyin daha iyi olması gerekirken sanki telefonlar aldığımız da şehir de yaşıyor muş gibiydi 11 gelince kirsala döndü renkler soldu programlar kararsız çalışmaya başladı bende m51 var eşimde a50 ekranlar kapanıp açılmaya başladı m51 de cihaz uygulama temizliği yaptığım da göz kırpar gibi oluyor ekran kilit ekranındaki saatler always ekranı hepsi berbat soluk birtek edge ekran gelmiş artı si bu oda zar zor açılıyor yani düzeltmeler ne zaman gelir uygulamalar ve ekranlar renkler ne zaman canlanır beklenen 11 buysa bıraksaydıniz 10 olarak kalsaydı arama ekranları bile berbat olmuş değişim yapamıyorsak seçtiğimiz yada uyguladığımız temaların bir anlamı kalmadı
AltuğPolat
Active Level 3
Galaxy M
Sorduğum şey hariç herşeye cevap vermişsin teşekkürler