cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M51 ekran süresi

(Topic created on: 06-07-2021 12:42 AM)
111 Views
ihözel
Active Level 2
Options
Galaxy M

Arkadaşlar herkes M51 den aldığı ekran süresini söyleyebilir mi ya da ss atabilir mi? Acaba ne kadar farklılık gösteriyor telefonlar birbirinden. Benim telefon kullanıma bağlı olarak 9 - 13 arası gidiyor. 

18 Comments
ihözel
Active Level 2
Galaxy M
Bi de daha ilk iki şarjda 4 güncelleme yaptım onun etkisi olabilir mi
0 Likes
Tecdeli
Active Level 4
Galaxy M
Telefonu ilk aldığım zaman ortalama 8 saat ekran süresi alıyorum diye başvuruda bulunmuştum. Cihaza uzaktan bağlandılar ve bir sorun göremediler. Sağolsun bağlanan personel 15 gün kullanımda cihaz alışır istersen bekle yollama dedi. Bekledim ilerleyen günlerde düzeldi. Şuan aktif oyun ve sosyal medya kullanımında 10 12 saat alıyorum. Cihazı alalı 6 ay oldu. Bence sen de bi 15 20 gün bekle öyle test ey
0 Likes
ihözel
Active Level 2
Galaxy M
Teşekkürler beklemekten başka çarem yok ki zaten ben bi de 4 güncelleme yaptım onun etkisi olduğunu da düşünüyorum. M51 artık 5000 lira olduğuna göre beklemek durumundayım bu telefondan başka çarem yok :)
0 Likes
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy M
Yeni güncellenmiş cihazın yeni yazılıma alışması 1 ila 2 hafta sürebiliyor. 1 2 hafta sonunda durum halâ aynı ise cihazı optimize etmenizi tavsiye ederim. Optimze etmek işe yaramaz ise membersin anasayfasından + ikonuna tıklayarak hata raporu göndermeniz durumunda bir sonra ki hazırlanacak yazlım için etkili olabilmektedir 😊
0 Likes
ihözel
Active Level 2
Galaxy M
Anladım teşekkürler bu arada şu an şarj 64 ve ekran süresi 5 saat
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy M
Açıkcası M51 benim beklentimin altında şuan dediğinize göre. M20 kullanıyorum 1.5 senedir ve şuan 4 saat 57 dk ekran süresi var 68 şarjım var. M51 7000 mah için benim beklentimin altında ama zamanla düzelecektir diye ümîd ediyorum. 😊 Umarım sorunsuz kullanırsınız 😊
0 Likes
ihözel
Active Level 2
Galaxy M
Yani cihaz yeni ve güncellemeler de yeni bu durumdan kaynaklı olabileceğini anladık. Bekleyelim bakalım ne olacak ona göre uzaktan kontrole bağlanırım. Yani sırf batarya için aldım bu telefonu özellikle en büyük beklentim şarjı uzun gitmesiydi.
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy M
Dediğim gibi 1 2 haftaya düzelmez ise size cihazın nasıl daha optimize çalışmasını sağlamakla ilgili bir konu açabilir veya doğrudan mesaj üzerinden de anlatabilirim. En kısa zamanda sorununuzun düzelmesi dileğiyle diyelim. Size şunu belirtmek isterim aldığınız cihaz yani M51 gerçektem güzel başarılı bir cihaz. Pişman edecek bir cihaz olduğunu düşünmüyorum 😊 Hayrlı geceler
ihözel
Active Level 2
Galaxy M
Aslında bu benim üçüncü M51 im. Telefon konusunda biraz mağdur oldum. İlkini 3 ay kullandım. Hatırladığım kadarıyla 13 14 saat ekran süresi veriyordu. Bu telefonlardan yaşadığım mağduriyetleri samsunga anlatsam bir karım olur mu acaba :)