cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M51 ekranın alt kısmı dokunmatik sorunu

(Topic created on: 05-23-2021 11:12 PM)
728 Views
Tkt60
Active Level 1
Options
Galaxy M

Ekranın alt kısmında dokunmatik sorunu ortaya çıktı.Mesela Twitter yada instagramda arama mercek kısmına basamıyorum bi türlü,whtsap durumlarında cevapla kısmına basamıyorum tam o alt kısımda algılamiyor ekran,geçenlerde bi siteden alışveriş yapamadım tam altta satın al kısmına bakamadım neden olur acaba 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Tkt60,

• Cihazınızın dokunmatik ekranını koruyan herhangi bir ekran koruyucu bulunuyorsa çıkartıp tekrar kontrol edebilirsiniz.

• Dokunmatik ekrana, ekran koruyucusu veya isteğe bağlı aksesuarlar takarsanız, dokunmatik ekran düzgün çalışmayabilir.

• Cihazınızın yazılımının en yeni sürüme güncellendiğinden emin olun.

• Dokunmatik ekran nemli ortamlarda veya suya maruz kaldığında arızalanabilir.

Sorun halen çözülmezse;

Cihazınızın yazılım sürümü güncelse ve Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Dokunmatik Ekran" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
10 Comments
Alpsln
Expert Level 3
Galaxy M
Cihazınızda donanımsal bir sorun olduğu ortada. Durumun incelenebilmesi için Samsun Yetkili Servise götürmeniz gerekmektedir. Büyük ihtimal ekranınızın değişmesi gerekmektedir. İyi akşamlar 😊
0 Likes
Tkt60
Active Level 1
Galaxy M
Members den dokunmatik ekran testi yapıyorum orda hersey normal görünüyor
0 Likes
Alpsln
Expert Level 3
Galaxy M
O zaman ekran bağlantılarında bir sıkıntı olabilir. Arada mı oluyor bu sorun devamlı mı?
0 Likes
Tkt60
Active Level 1
Galaxy M
Bazen sıkıntı olmuyor ama olduğu zamanda baya can sıkıyor
0 Likes
Alpsln
Expert Level 3
Galaxy M
Hmm🤔 Bence siz yine de bi servise götürün derim.
0 Likes
Tkt60
Active Level 1
Galaxy M
Daha yeni cihaz baya canımı **bleep** valla ya bi arkadasta var aynı telefondan onla karsilastirdim onda hiç sorun yok dokunur dokunmaz hemen algılıyor.teskkurler cevaplar için
0 Likes
Alpsln
Expert Level 3
Galaxy M
Rica ederim. Benim annemin cihazında da sorun oldu. O da Samsnug ve ekranın sağ altından siyah yayılmaya başladı. Daha sonra bütün ekranı kapladı. Dokunmatik çalışıyor fakat ekran görünmüyordu. Değiştirdik. Ama şimdi de çoklu dokunma özelliği hiç iyi değil.
0 Likes
Osmanisik01
Active Level 3
Galaxy M
Tamir ettirdikten sonra sat. Tamir görmüş cihazdan hayır gelmez bir şeyi düzeltirler başka birşey başlar kısacası orjinal gibi değil.
0 Likes
Tkt60
Active Level 1
Galaxy M
Ücret iadesi yada degisim talep ederim artık
0 Likes