cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M51 bitmeyen kamera sorunu

(Topic created on: 03-29-2021 09:26 AM)
161 Views
kerem38
Active Level 2
Options
Galaxy M

Selfi çekimlerinde hem video hem foto çekimleri çok çok kötü, bulanık. Gece ve güneşe karşı çekimlerde noktalar ortaya çıkıyor. Son olarak gönderdiğim selfie çekimde gözümün hali!... daha 6 aylık telefon. Servise göndersem bile nasıl bir işlem yapacaklar ki? Yenisini gönderseler aynı problem yine olacak... iade etsem paramı verirler mi?

image

6 Comments
eaglevision
Active Level 7
Galaxy M
İlk 14 gün içinde iade etseydiniz ancak o zaman para iadesi alabilirdiniz.
0 Likes
Galaxy M
Aynısı bende de var cok sıkıntı on kamerayla çektiğim fotoyu zoomlayamiyorum kalite çok pis düşüyor bide on kamera 32mp olabilir ama arkadaki 12 mp lik geniş aciyi onun yerine koysan daha iyi cekim yapar
CemKaraca
Active Level 7
Galaxy M
Bende öyle bir sorun yok
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Ekranı bi silin Hocam sanki ekran temiz değil gibi
Khi111
Active Level 1
Galaxy M
Harika
0 Likes
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba kerem38,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüm.

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Cihaz kamerasında farklı sorunlar da varsa, incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes