cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M51 batarya yalanı

(Topic created on: 04-29-2021 05:53 PM)
67 Views
AltuğPolat
Active Level 3
Options
Galaxy M

6800 olan bataryayı neden samsung 7000 diye satıyor ? İçini açıyorsun bataryanın üzerindeki etikette bile 6800 yazıyor bildiğin 7000 diye yalan söylüyorlar. 

26 Comments
AltuğPolat
Active Level 3
Galaxy M
Hocam yanlış yerdesin m51 bataryası konuşuyoruz burada
0 Likes
A10s91
Active Level 5
Galaxy M
Ben anlamadim
0 Likes
melisaa06
Active Level 8
Galaxy M
Boş yapmissin 24 saat ekran süresi alan adam var burda
AltuğPolat
Active Level 3
Galaxy M
Ben burada batarya yetmiyor yada ekran süresi az geliyor mu dedim? Etiketinde 6800 yazan bataryayı 7000 diye satıyorlar dedim. 24 saat ekran süresi alan adam var diyerek asıl sen boş yapmışsın.
0 Likes
melisaa06
Active Level 8
Galaxy M
**bleep** beni konuşturma burda senin yuzenden engel yerim uza kaldır gonderinide burdan
0 Likes
GökhanAy
Active Level 5
Galaxy M
1.si her akü pil batarya vs vs hepsinde aynı olan bu durumu kabul et. 2.si elektrik mezunu olduğum ve bilgim olduğu için ekliyorum senelerdir aynı şekilde yapılan ve piyasaya sürülen bir ürün için ( akü batarya vs vs) bu kadar yaygara yapmana gerek yok. Sen daha iyisini yap hiç kayıpsız bir batarya üret onlarda senden alsın bataryayı 7000 olsun herşeyi oldu mu canım?
AltuğPolat
Active Level 3
Galaxy M
Kabul edilen çözümü ve diğer yorumları okumadan yorum yapmışsınız. Halbuki eğitimli bir insansınız. Elektrik mezunu olarak doğru bilgiyi vermek yerine bizden medet ummanız da ayrı ironik. Yaygara falan koptuğu da yok. 1 kişi gereken cevabı verdi (muhtemelen elektrik mezunu değil) bende çözüm olarak kabul ettim. Yine de verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.
0 Likes