cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M51 Secure Folder

(Topic created on: 11-26-2020 11:58 PM)
859 Views
Enesmaz
Active Level 6
Options
Galaxy M

Arkadaşlar M51 Cihazına Güvenli Klasör uygulaması neden yüklenmiyor bilgisi olan var mı ?

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy M
Cihazlar arasında yazılımsal ve donanımsal farklılıklar olabiliyor, M51 modelinde güvenli klasör özelliği bulunmuyor.

View solution in context

Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim

Cihazlar arasında yazılımsal ve donanımsal farklılıklar oluşabiliyor ve bu nedenden dolayı M51 cihazında güvenli klasör yoktur kardeşim

Ama gelmiyecek anlamına düşünmeyiniz cihaz yazılımsal olarak destekliyorsa güncelleme ile verilebilir çünkü

M31s modelini one uı 2.5 güncellemesi ile güvenli klasör gelmişti ama M51 e one uı 2.5 güncellemesi avrupada yayınlandı ama maalesef güvenli klasör eklenmedi belki ilerleyen güncellemede veribilir

View solution in context

16 Comments
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy M
Cihazlar arasında yazılımsal ve donanımsal farklılıklar olabiliyor, M51 modelinde güvenli klasör özelliği bulunmuyor.
Enesmaz
Active Level 6
Galaxy M
Gelme ihtimali var mı
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy M
Gelecek güncellemeler ile gelme ihtimali vardır.
Galaxy M
bolt KARDEŞİM samsung s10 PULUSTA ŞARZI çabuk bitiyormuş baktı. ataraştırdım samsung sq0 liste önerirmisin yoksa samsung s10 PULUSMU ALİMMi SENCE hangisi iyi samsung s10 pulus bataryası çok çabuk bitiyor diyenler var
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy M
S10 Lite'da gayet güzel bir cihazdır. Fakat ben S10 plus öneririm. Alfatürk, S10 plus kullanıyor. Pil durumunu ona sorabilirsin.
Galaxy M
hmmm samsung s 10 listenin özelikleri kısıtlıcaklarmis geçende bir arkadaş öyle söylüyordu memberste doğru mudur özellikler kısıtlancakmı samsung s10 lite de bolt KARDEŞİM
0 Likes
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy M
O konuyla ilgili her hangi bir bilgim yok. Kısılabilirde, kısılmaya bilirde bilmiyorum.
Galaxy M
tm sağol KARDEŞİM 😊😊
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Ama belki yakında güvenli klasör gelebilir m31s e vermişlerdi