cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M51 Samsung launcher

(Topic created on: 03-24-2021 06:25 PM)
338 Views
Hsnsnyn
Active Level 7
Options
Galaxy M

image

Samsung kendi launcher ında uygulamalar içindeki bu duvar kağıdı neden gri. Tema değiştirsem de değişmiyor. Launcher değişmek istemiyorum.Bir yolu varmı bunun değiştirmenin ?

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
ssssss3
Active Level 9
Galaxy M
Android 11de iseniz blur yuzunden oyle gozukuyor. 10da iseniz duvar kagidinizin rengini gorursunuz.

View solution in context

0 Likes
Solution
ssssss3
Active Level 9
Galaxy M
Hayir ne yazik ki. Tek yapabileceginiz sey cihazi gece modu kapali kullanmak. Az da olsa aciyor rengini. Bide duvar kagidi ayarlarken gece modunu uygula secenegini kapatin.

Screenshot_20210324-183555_One UI Home.jpg

Screenshot_20210324-183905_One UI Home.jpg

View solution in context

0 Likes
8 Comments
Solution
ssssss3
Active Level 9
Galaxy M
Android 11de iseniz blur yuzunden oyle gozukuyor. 10da iseniz duvar kagidinizin rengini gorursunuz.
0 Likes
Hsnsnyn
Active Level 7
Galaxy M
Android 11 deyim Hindistan sürümü.Peki bu blur ayarı varmı kaldirma gibi ?
0 Likes
Solution
ssssss3
Active Level 9
Galaxy M
Hayir ne yazik ki. Tek yapabileceginiz sey cihazi gece modu kapali kullanmak. Az da olsa aciyor rengini. Bide duvar kagidi ayarlarken gece modunu uygula secenegini kapatin.

Screenshot_20210324-183555_One UI Home.jpg

Screenshot_20210324-183905_One UI Home.jpg

0 Likes
Hsnsnyn
Active Level 7
Galaxy M
Maalesef öyleymiş şimdi baktım konusu açılmış daha önce çözüm bulunamamış. sağolasın yine de ilgilendigin için teşekkürler
0 Likes
ssssss3
Active Level 9
Galaxy M
Bu arada home up kullanip ayarlayabilirsiniz sanirim ben de simdi buldum. Telefonumda calismadi ama tablette calisiyor.

Screenshot_20210324-184518_Home Up.jpg

0 Likes
Hsnsnyn
Active Level 7
Galaxy M
Home up biz yükleyemiyoruz sanırım. Bu one ui core muhabbetinden dolayı
0 Likes
ssssss3
Active Level 9
Galaxy M
Yukleseniz de calismiycakti buyuk ihtimalle. Telefonum A51 blur ayari yok fakat tabletim S7de var. Amiral gemisi cihazlarda var sanirim o blur ayari.
0 Likes
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy M
Android 11 ile gelen bir özellik bu şekilde ayarlıyor arkaplan değişiklik yapma imkanı karanlık modu kapatırsanız renk biraz daha duvar kağıdı görünüm alabilir
0 Likes