cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M51 Süper Hızlı Şarj

(Topic created on: 06-20-2021 06:57 PM)
468 Views
sivhaba
Active Level 7
Options
Galaxy M

Öncelikle Merhabalar ; Şarjım %20nin altındaysa şarja takar telefonu bir kenara koyar beklerdim. Önceden Süper Hızlı Şarj ibaresi çıkar yaklaşık 1,5saate yakın bir sürede Şarj %100 olurdu.Dün dikkatimi çekti Şarj anında ekranda sadece Şarj oluyor yazısı çıkıyor ve 2,5saatten fazla bir Şarj süresi görüyorum. Samsung Membersten Hata Bildirdim , sağolsunlar dünden Bu yana dönüş yok! Diğer M51 kullanıcılarında durum nedir ve eski süper hızlı şarj özelliğine kavuşabilmek için yapmam gereken nedir? Şimdiden Teşekkürler...

4 Solutions

Accepted Solutions
Solution
kenanbayram
Active Level 6
Galaxy M
Bildirim kısmından şarj bildirimine tıkla ve Hızlı Şarj etkin mi ona bir bak. Etkin ise servise götür. Belki kablonda bataryanda bir sorun vardır.

View solution in context

Solution
GoldFish
Active Level 3
Galaxy M
kabloyu değiştir düzelir

View solution in context

0 Likes
Solution
Gezgin23
Active Level 8
Galaxy M
M31s de aynı sorundan müzdarip

View solution in context

Solution
fatiihdemirrr
Active Level 7
Galaxy M
A51 kullanıcısıyım bende de aynı sorun oldu sebebi ise şu gelen güncellemelerden sonra %80'e kadar eski hızında şarj olmaya devam ediyor ardından(%80-%100 arası) hızı yavaşlıyor sebebi ise pil ömrünü arttırmakmış yetkililerden öğrendiğim bilgidir.

View solution in context

17 Comments
Solution
kenanbayram
Active Level 6
Galaxy M
Bildirim kısmından şarj bildirimine tıkla ve Hızlı Şarj etkin mi ona bir bak. Etkin ise servise götür. Belki kablonda bataryanda bir sorun vardır.
sivhaba
Active Level 7
Galaxy M
Pil ve Cihaz Bakımı Bölümünden Girdiğimde Hızlı Şarj Aktif Görünüyor.Sizin Telefon Samsung Galaxy M51 mi?
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy M
Süper hızlı sarj aktifmi?Screenshot_20210620-192034_Device care.jpg
sivhaba
Active Level 7
Galaxy M
Bende Ekran Böyle , Süper Hızlı Şarj Yazısı Yok. Hızlı Şarj Aktif Ama Şarj Yavaş Doluyor. Sizin Telefonunuz M51 Mi , Neden Farklı Benim Menüm?Screenshot_20210620-192742_Device care.jpg
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy M
Cihazım S20
0 Likes
kenanbayram
Active Level 6
Galaxy M
Değil ancak açık ise etmesi lazım
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba, Samsung Members Hata raporlarına geri yanıt 1 haftaya kadar uzayabilir.
Yoğunluğa göre değişir.
Tabi en erken gün içinde ve ortalama 1 veya 2 gün içinde yanıt gelebilir.
Bir sonraki sarjdan önce Adaptörün üzerinden USB girişinden kabloyu çıkartıp takın ve ardından prize takıp tekrar deneyiniz.
sivhaba
Active Level 7
Galaxy M
Yazdıklarınızın Hepsini Defalarca Yaptım .
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy M
Cihazınızın sonraki sarjında ne yapacağına bakın.
Bende de süper hızlı sarj da olsa ekran kapandığında kapalı ekranda sarj oluyor yazıyor ama ekranı açinca kilit ekranında süper hızli sarj yazıyor.
Eğer yavaş sarj olma sorununu hâlen yaşıyorsanız hata raporundan gelen bir cevap ta sizin sorununuzu çözmediyse Samsung Yetkili servisine gitmelisin.
Orda başka bir süper hızlı sarj aleti ile denerler sorun cihazda mı yoksa sarj cihazındamı öğrenilir ve ona göre bir çözüm söylenir.