iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

M51 PİL SORUNU

(Konunun oluşturulma tarihi: 09-12-2021 03:01 AM)
SaLaZaR34
Beginner Level 3
Seçenekler
Galaxy M

Arkadaşlar merhaba m51 modelini kullanıyorum bataryası 7000 mah. Gücünde Android 10 kullanırken 2 gün hatta 2 buçuk gün götürdüğü oluyordu Android 11 e güncelledim şuan 1 gün ancak götürüyor gece şarja takmak zorunda kalıyorum ben bu telefonu sırf bataryası için almıştım şu an çok pişman oldum uygulamaları derin uykuya alma vs. Gibi işlemleri yaptım hala aynı pil sorunu devam etmekte telefonu 6 ay önce aldım members yardım kısmındanda pili kontrol ettim pilde problem yok sizlerde bu problem varmı? 

4 Yorum
Emirhannbsr_S20FE
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
Can sıkıcı bi durum
Emirhannbsr_S20FE
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
Ekran süreniz nedir?
GALAXY44
Active Level 8
Seçenekler
Galaxy M
Merhaba bayi bataryasını değiştirebilir
Çözüm
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy M

Merhaba SaLaZaR34,

 

Cihazınızda, güncelleme öncesinde yüklü olan uygulamalar bir önceki işletim sistemi ile optimize edildiğinden dolayı, güncel olan işletim sisteminiz ile optimize edilmemiş olabilir. Yüklü olan uygulamalarınızın geliştiricileri de güncel olan işletim sistemine optimize edilmiş versiyonlar yayınladıklarında, eski pil performansınıza kavuşabilirsiniz. Telefonunuzu fabrika ayarlarına tekrar ayarlayıp kurmak çoğu kez çözüm sağlamaktadır.

 

Android İşletim Sistemi güncellemesi sonrasında, yüklü olan uygulamalarınız için de Google Play üzerinden güncellemelerini kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Sıfırlamadan önce bilgileri yedekleme işlemi için, aşağıda yer alan programı bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

 

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

 

1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

h target=_blankttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

h target=_blankttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı