iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

M51 Oyun performansı Mobile legends

(Konunun oluşturulma tarihi: 06-19-2021 05:27 PM)
Aliurunx
Active Level 2
Seçenekler
Galaxy M

Oyunun oynarken herhangi bir kısıtlamaya tabi olmadan oynuyorum( güç tasarrufu vb) 1 saatin sonunda falan telefonun isindigini fark ediyorum bunun sonucunda parlaklıkda ciddi bir azalma görüyorum ve oyunun gide gide fps ini düştüğünü gözlemliyorum kasmaya falan başlıyor yani kasmaması lazım. Şimdi otomatik yanıt veripte raminizi kontrol edinde depolamada bakımda falanda filanda hepsini yapiyorum ben. Sizce bu normal mi ?

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
GFB_üyesi
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy M

1 saat boyunca durmadan oyun oynarsanız, cihaz aşırı performans harcayacağı için normal olarak ısınma yapabiliyor. Kullandığımız cihazlar oyun oynamak için tasarlanmadı gayet normal. Oyun modunu güç tasarrufuna al  belki ısınma gidebilir ama cihazı sarjda kullanma gibi vs durumlar cihazı zaten yoracaktır ve ısınmasına sebep olacaktır. Önerim bu kadar uzun mobil cihazda kimsenin zaten oyun oynamaması . :))) Elinizi yakacak derecede ısınıyorsa, cihazı servise götürmenizde yarar olacaktır. 

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
8 Yorum
HacıDayıDerler
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy M
Normal maalesef Kullandığı islemci kötü 2500 den alıyorsun satarken 1500 oluyor sadece 1 ay oldu alalı samsung pişmanlık
0 Övgü Puanı
_Legend_
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy M
iphone ile xiaomi den şaşma kardeşim
0 Övgü Puanı
Aliurunx
Active Level 2
Seçenekler
Galaxy M
Yok firmayı kötülemek için açmadım bu postu snapdragon 730g kötü bir işlemci değil. Yazılım optimizasyon dan kaynaklı olabilir mi diye araştiriyorum
0 Övgü Puanı
izuna
Active Level 8
Seçenekler
Galaxy M
Oyun modunu güç tasarrufuna al güç tasarrufu aç bende böyle diğer türlü ısınıyor bende mobile legends oynuyorum
0 Övgü Puanı
Çözüm
GFB_üyesi
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy M

1 saat boyunca durmadan oyun oynarsanız, cihaz aşırı performans harcayacağı için normal olarak ısınma yapabiliyor. Kullandığımız cihazlar oyun oynamak için tasarlanmadı gayet normal. Oyun modunu güç tasarrufuna al  belki ısınma gidebilir ama cihazı sarjda kullanma gibi vs durumlar cihazı zaten yoracaktır ve ısınmasına sebep olacaktır. Önerim bu kadar uzun mobil cihazda kimsenin zaten oyun oynamaması . :))) Elinizi yakacak derecede ısınıyorsa, cihazı servise götürmenizde yarar olacaktır. 

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
NapaanBeaaa
Active Level 8
Seçenekler
Galaxy M
Kanka 1 elde yüzde kaç şarj gidiyor?
0 Övgü Puanı
Londaen
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy M
benim 2 3 gidiyor sizin
0 Övgü Puanı
Londaen
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy M
ısınma bendede var ama packları yuklerken yapiyor oynarken cok fazla isinmiyor veya fps kaybi yasamiyorum
0 Övgü Puanı