cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M51 Oyun performansı Mobile legends

(Topic created on: 06-19-2021 05:27 PM)
291 Views
Aliurunx
Active Level 3
Options
Galaxy M

Oyunun oynarken herhangi bir kısıtlamaya tabi olmadan oynuyorum( güç tasarrufu vb) 1 saatin sonunda falan telefonun isindigini fark ediyorum bunun sonucunda parlaklıkda ciddi bir azalma görüyorum ve oyunun gide gide fps ini düştüğünü gözlemliyorum kasmaya falan başlıyor yani kasmaması lazım. Şimdi otomatik yanıt veripte raminizi kontrol edinde depolamada bakımda falanda filanda hepsini yapiyorum ben. Sizce bu normal mi ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy M

1 saat boyunca durmadan oyun oynarsanız, cihaz aşırı performans harcayacağı için normal olarak ısınma yapabiliyor. Kullandığımız cihazlar oyun oynamak için tasarlanmadı gayet normal. Oyun modunu güç tasarrufuna al  belki ısınma gidebilir ama cihazı sarjda kullanma gibi vs durumlar cihazı zaten yoracaktır ve ısınmasına sebep olacaktır. Önerim bu kadar uzun mobil cihazda kimsenin zaten oyun oynamaması . :))) Elinizi yakacak derecede ısınıyorsa, cihazı servise götürmenizde yarar olacaktır. 

View solution in context

0 Likes
8 Comments
Galaxy M
Normal maalesef Kullandığı islemci kötü 2500 den alıyorsun satarken 1500 oluyor sadece 1 ay oldu alalı samsung pişmanlık
0 Likes
_Legend_
Active Level 5
Galaxy M
iphone ile xiaomi den şaşma kardeşim
0 Likes
Aliurunx
Active Level 3
Galaxy M
Yok firmayı kötülemek için açmadım bu postu snapdragon 730g kötü bir işlemci değil. Yazılım optimizasyon dan kaynaklı olabilir mi diye araştiriyorum
0 Likes
izuna
Active Level 8
Galaxy M
Oyun modunu güç tasarrufuna al güç tasarrufu aç bende böyle diğer türlü ısınıyor bende mobile legends oynuyorum
0 Likes
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy M

1 saat boyunca durmadan oyun oynarsanız, cihaz aşırı performans harcayacağı için normal olarak ısınma yapabiliyor. Kullandığımız cihazlar oyun oynamak için tasarlanmadı gayet normal. Oyun modunu güç tasarrufuna al  belki ısınma gidebilir ama cihazı sarjda kullanma gibi vs durumlar cihazı zaten yoracaktır ve ısınmasına sebep olacaktır. Önerim bu kadar uzun mobil cihazda kimsenin zaten oyun oynamaması . :))) Elinizi yakacak derecede ısınıyorsa, cihazı servise götürmenizde yarar olacaktır. 

0 Likes
NapaanBeaaa
Active Level 9
Galaxy M
Kanka 1 elde yüzde kaç şarj gidiyor?
0 Likes
vespasian
Active Level 6
Galaxy M
benim 2 3 gidiyor sizin
0 Likes
vespasian
Active Level 6
Galaxy M
ısınma bendede var ama packları yuklerken yapiyor oynarken cok fazla isinmiyor veya fps kaybi yasamiyorum
0 Likes