cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M51 Net Batarya Performansı

(Topic created on: 01-23-2021 02:13 AM)
Tecdeli
Active Level 4
Options
Galaxy M

Arkadaşlar 2 ay a yakın süredir M51 kullanıyorum. Kullanım şeklim : Orta seviye ekran parlaklığı + youtube + sosyal medya. Harici oyun filan pek uğraşmam, arka planı temizlerim ve telefonu %20 de kapatıp şarja takarım. Net bir şekilde bu telefonun şarjı %0 - %100 arası ekran açık kalma süresi olarak 9/11 saat gidiyor. Bana yeterli gelmedi. Düzeleceğini umut ediyorum...

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bordo
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Tecdeli,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Yorumunuzla, foruma katkı sağladığınız için teşekkürlerSamsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın-İnteraktif Kontroller-Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki yönergeleri takip ederek "Güç/Batarya/Şarj" bölümüne giriş yapabilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

2 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
12 13 saat alıyorum ben şu **bleep** . parlaklık ortanın 2 3 Kademe altında ( şu aralar Güneş olmadığı için) kullanıyorum. sizin gibi sosyal medya ve YouTube de video izliyorum ve hiç oyun oynamam . Bugün sizin için tekrar test edeceğim telefonum 1.5 saattir açık ve şuan yüzde 98 ekran açık kalma süresi 15 dk . yüzde 15 kalınca tekrar yazarım ekran açık kalma süresini 👍😇
Solution
Bordo
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Tecdeli,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Yorumunuzla, foruma katkı sağladığınız için teşekkürlerSamsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın-İnteraktif Kontroller-Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki yönergeleri takip ederek "Güç/Batarya/Şarj" bölümüne giriş yapabilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD