cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M51 Kullanıcı yorumları ve UI Core

(Topic created on: 10-13-2020 10:19 AM)
3032 Views
Tegin
Active Level 2
Options
Galaxy M

M51 telefon kullanan arkadaşlar artı ve eksi yönlerini yazabilir mi? İşlemci üzüyor mu? Isınıyor mu ? Yavaş mı ? Performansı nasıl? 

Ve eklemek istediğim edge ekranı ekran kaydı bir de güvenli klasör samsungu seçme sebebim. M51 de bunlar yok deniyor acaba gelir mi?
14 Comments
arızaa
Active Level 7
Galaxy M
m51 de güvenli kloser ve knox yok işlemci 730g asla üzmez amiral gemisi yakin işlemci var 8 gb ram kesintisiz kullanım deneyimi
Tegin
Active Level 2
Galaxy M
Anlam veremiyorum samsunga
0 Likes
XxDarkninjaxX
Expert Level 2
Galaxy M
A71 almanı tavsiye ederim.
Tegin
Active Level 2
Galaxy M
Türkiye'deki işlemcisi exynos mu?
XxDarkninjaxX
Expert Level 2
Galaxy M
A71 cihazında Snapdragon 730 işlemcisi bulunuyor.
Arda9990
Active Level 8
Galaxy M
Öncelikle dostum cihazı kullanmıyorum ama incelemelerde gördüğüm kadarıyla çok güzel bir cihaz gerek kamera gerek performans ve batarya anlamında ayrıca Turkiyede ki modelde Snapdragon 730G dir sadece tek dezavantajı rakibi A71 ile yazılım farkıdır bazı yazılımsal özellikler onu ui core sürümünde yoktur bunlar knox ve güvenli klasör gibi şeylerdir ayrıca m serileri 2 android güncellemesi alırken A51 ve a71 3 android sürümü alacaklar
Arda9990
Active Level 8
Galaxy M
Dostum ayrıca technopat kanalında inceleme bulabilirsin
0 Likes
Tegin
Active Level 2
Galaxy M
a71 benim de aklıma yattı. onun da işlemcisini a51 gibi exynos sanıyordum bakmamıştım
Arda9990
Active Level 8
Galaxy M
A71 veya M51 alsanız da ikiside sizi üzmez m51 a71 e göre çok daha iyi pil ömrü sunuyor fakat a71 daha **bleep** daha hafif ve daha çok güncelleme alan bir cihaz
0 Likes