cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M51 Görüntülü Konuşma

(Topic created on: 03-15-2021 01:15 PM)
336 Views
sivhaba
Active Level 7
Options
Galaxy M

Ben telefonu aldım alalı WhatsApp tan görüntülü konuşma yapıyordum. Burada yazan şikayetlerde gördüğüm kadarıyla samsung'a özgü konuşma dakikasından yiyen bir görüntülü konuşma yöntemi daha var ve yine anladığım kadarıyla android 11 geldiğinde güncellersem o özellikten faydalanamıcam. Öncelikle şuan kullanan veya güncelleme öncesi kullanmış olan arkadaşlardan öğrenmek istediğim şey ; görüştüğüm karşı tarafta samsung tel sahibi olmak zorunda mı? İkinci olarak güncelleme yapmayıp görüntülü görüşmeyi kullanmaya devam ettiğimde android11 e geçen kullanıcılarla bu samsung yöntemiyle görüşebilecek miyim? Üçüncü ve son olarak sesli arama dakikasından yiyen bu görüntülü konuşma uğruna android 10da kalmaya değer mi?

5 Comments
Galaxy M
Hayır kullanabiliyorsunuz
sivhaba
Active Level 7
Galaxy M
İlk sorumun mu ikinci sorumun mu cevabı bu :))
Hsnsnyn
Active Level 7
Galaxy M
Android 11 gelsin ben yükleyip sana haber veririm görüntülü konuşma kullanmıyorum.O zaman var veya yok derim ona göre güncellersin :)
sivhaba
Active Level 7
Galaxy M
teşekkür ederim , eyvallah !
Tosunpaşa
Active Level 10
Galaxy M
Android 11 ile görüntülü görüşme var ama menüsü değişti sadece. Operatör tarafından VoLTE açılması lazım, 4.5G açık olması lazım aradığın hepsi bu halledemezsen de uzaktan erişim desteği alman yeterli. Ayrıca arayacağın kişinin telefonu görüntülü görüşmeyi desteklemesi ve her ikinizinde iyi sinyali alacağı yerlerde olması lazım.
0 Likes