iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

M51 Ekran Süreleri

(Konunun oluşturulma tarihi: 12-19-2020 10:37 AM)
Tecdeli
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy M

M51 Kullanan arkadaşlar ekran sürelerini paylaşır mısınız. Benimki 6,8 saatti uzaktan kontrol ettiler bir kaç işlem yapıldı şuan 10,12 saat ama yine de tatmin etmiyor. 4 senelik 5000 mAh bataryalı x marka cihazım bile 8 saat ekran veriyor.

13 Yorum
mfurknka
Active Level 10
Seçenekler
Galaxy M
Ben M20 kullanıyorum pubg oynadığımda 2.5 3 saat kadar oynadığımda ekran sürem 8 buçuk saat civarlarında. Oynamadığım takdirde 10.5 saatleri görüyor.
0 Övgü Puanı
susv2le
Expert Level 1
Seçenekler
Galaxy M
Oyun oynaman tabiki öyle sonuç verecektir
0 Övgü Puanı
Tecdeli
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy M
kesinlikle oyun oynamam. sosyal medya ve video izlerim
0 Övgü Puanı
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy M
aynı benim gibisin arkadaşım bende oyun oynamam video ve sosyal medya ve de tüm uygulamalar derin uyku da ona rağmen 7000 mah batarya performansı almıyorum ve tatmin etmiyor bu da beni
arızaa
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy M
m20 var bende 15 saat ekran süresi alıyorum cihaz 1.5 yıllık batarya efsane hiç performans düşüklüğü olmadi
0 Övgü Puanı
ExpertDirection
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
şarj şuan %35 de ekran açık kalma süresi 12 saat 42 dakika.
0 Övgü Puanı
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy M
yüzde 61 şarj var . 4 saatlik ekran açık kalma süresi var . parlaklık kısık birde 17 18 saat ekran görüntüsü alan var. 48 ile 50 saat açık kalma süresi olanlar okudum . 7000 mah lık batarya performansı göremiyorum.
0 Övgü Puanı
ExpertDirection
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
Güncelleme gelmeden daha iyi sonuçlar alıyordum. Güncelleme ile bir tık batarya performansı geriledi. Dediğiniz süreleri ben güncellemeden önce yakalamış ve burada paylaşmıştım.
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy M
ocak ayı içinde hızlıca güncelleme gelmesi lazım MODERATÖR ler Samsung ve yetkili kim varsa artık duyun sesimizi. ha bide stereo hoparlör verirseniz güzel olur 😅😃