cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M51 Ekran Süreleri

(Topic created on: 12-19-2020 01:17 PM)
965 Views
Tecdeli
Active Level 4
Options
Galaxy M

M51 Kullanan arkadaşlar ekran sürelerini paylaşır mısınız. Benimki 6,8 saatti uzaktan kontrol ettiler bir kaç işlem yapıldı şuan 10,12 saat ama yine de tatmin etmiyor. 4 senelik 5000 mAh bataryalı x marka cihazım bile 8 saat ekran veriyor.

13 Comments
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy M
Ben M20 kullanıyorum pubg oynadığımda 2.5 3 saat kadar oynadığımda ekran sürem 8 buçuk saat civarlarında. Oynamadığım takdirde 10.5 saatleri görüyor.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Oyun oynaman tabiki öyle sonuç verecektir
0 Likes
Tecdeli
Active Level 4
Galaxy M
kesinlikle oyun oynamam. sosyal medya ve video izlerim
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
aynı benim gibisin arkadaşım bende oyun oynamam video ve sosyal medya ve de tüm uygulamalar derin uyku da ona rağmen 7000 mah batarya performansı almıyorum ve tatmin etmiyor bu da beni
arızaa
Active Level 7
Galaxy M
m20 var bende 15 saat ekran süresi alıyorum cihaz 1.5 yıllık batarya efsane hiç performans düşüklüğü olmadi
0 Likes
Galaxy M
şarj şuan %35 de ekran açık kalma süresi 12 saat 42 dakika.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
yüzde 61 şarj var . 4 saatlik ekran açık kalma süresi var . parlaklık kısık birde 17 18 saat ekran görüntüsü alan var. 48 ile 50 saat açık kalma süresi olanlar okudum . 7000 mah lık batarya performansı göremiyorum.
0 Likes
Galaxy M
Güncelleme gelmeden daha iyi sonuçlar alıyordum. Güncelleme ile bir tık batarya performansı geriledi. Dediğiniz süreleri ben güncellemeden önce yakalamış ve burada paylaşmıştım.
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
ocak ayı içinde hızlıca güncelleme gelmesi lazım MODERATÖR ler Samsung ve yetkili kim varsa artık duyun sesimizi. ha bide stereo hoparlör verirseniz güzel olur 😅😃