cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M51 Batarya hakkında

(Topic created on: 06-18-2021 06:03 PM)
211 Views
EfsaneS23
Active Level 1
Options
Galaxy M

Merhaba, ben M51 kullanıyorum, telefonu çok az kullanan birisiyim, mobil veri, WiFi ve diğer bütün özellikleri kapatırım ve sadece ihtiyaç halinde açarım, internete az bağlanırım, resim ve video çok nadir çekerim, oyun oynamam, uygulamaların çoğu uyku modundadir, az konuşurum, bu haliyle batarya %100'den %15'e takriben 7 günde düşüyor, sizce bu normal mi?

Internette araştırdım ve benden 10 kat daha yoğun kullananlarda 2 gün gidiyormuş.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy M
Kullanımınız bir akıllı telefon için gayet başarılı diyebilirim. Kullanmadığınız zamanlarda bile arka planda sistem uygulamalarının çalışması, telefonun şebekeyle sürekli iletişim halinde olması güç tüketimi yapmaktadır. O yüzden değerleriniz gayet iyi. Yoğun kullanım kişiden kişiye değiştiği için kimisine 1 gün kimisine 2 gün gider. Kimisi sürekli oyun oynar, kimisi sürekli video izler veya sosyal medyada takılır. O yüzden normal bir kullanıcı olarak değerleriniz iyi diyebilirim.

View solution in context

6 Comments
Galaxy M
Normal bnde çok kullanıyorum ortalama 1.5 günde bitiriyorum şarjı
Solution
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy M
Kullanımınız bir akıllı telefon için gayet başarılı diyebilirim. Kullanmadığınız zamanlarda bile arka planda sistem uygulamalarının çalışması, telefonun şebekeyle sürekli iletişim halinde olması güç tüketimi yapmaktadır. O yüzden değerleriniz gayet iyi. Yoğun kullanım kişiden kişiye değiştiği için kimisine 1 gün kimisine 2 gün gider. Kimisi sürekli oyun oynar, kimisi sürekli video izler veya sosyal medyada takılır. O yüzden normal bir kullanıcı olarak değerleriniz iyi diyebilirim.
eyotech
Active Level 8
Galaxy M
7 gün? Prizin yerini bulabiliyor musun? 🤣
Dariuss
Active Level 3
Galaxy M
Bende m51 kullanıyorum telefonu hiç kullanmasan bile telefonun açık olması bataryayı çalıştırır. Hiç şarjın gitmemesini istiyorsan telefonu kapatsan iyi olabilir
0 Likes
NapaanBeaaa
Active Level 9
Galaxy M
A52 var bende 10 saat beklemede taş çatlasın %2 bile yemiyor.