cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M51 Arayan ulaşamıyor.

(Topic created on: 01-10-2022 07:46 AM)
263 Views
Ssallh
Active Level 2
Options
Galaxy M

Özellikle işyerindeyken arayan arkadaşlar ara sıra  ulaşamadıklarını söylüyorlar.Birkaç kez denemek zorunda kalıyorlarmış .Arayan kişiye ulaşılamıyor uyarısı veriyormuş.Görüşme sonunda kontrol ettiğimde 4.5 g de 2 diş çektiğini görüyorum ama genelde bu bölgede m51 ile 2 diş çekiyor.Diğer telefonlarda dikkat etmedim.Bu telefonu alana kadar hiç olmamıştı böyle birşey.Hattım Vodafondu Turkcelle geçtim düzelmedi.Önerisi olan varmı Naıl çözülecek.

7 Comments
Galaxy M
Bu sorunu ayarları sıfırla genel yönetim sıfırla ve sonra Tüm ayarları sıfırla merak etme telefonu Hard reset atmıyor sadece ayarları sifirliyor
Ssallh
Active Level 2
Galaxy M
Cevabınız için teşekkürler ama teknik servise gitmek zorunda kalırsam neden sıfırladın derlermi acaba.Formlarda böyle burunlarla karşılaşan kişiler olmuş.Bir de bu sıfırlamalar sonrası aradaki farkı nasıl anlarım.Sadece sinyal gücünü görüyorum test imkanı varmı öncesi ve sonrası olarak.
0 Likes
Galaxy M
Neden sıfırladın diye sormaz zamzung telefonu garanti versen de samsung telefonu sıfırliyor
0 Likes
Ssallh
Active Level 2
Galaxy M
Bu sıfırlama ayarlar ,hesaplar ve yedekleme, Tüm ayarlar ve ağ ayarları olarak 2 başlık olarakmı sıfırlanacak.Farbrika verilerine dön hariç
0 Likes
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
Cihazi sifirlayin.
Ssallh
Active Level 2
Galaxy M
Sorun çözümüne faydası oluyormu başınıza geldimi.Fabrika ayarlarına dönmekten bahsediyorsunuz değil mi
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Ssallh,

Yaşadığınız duruma yönelik aşağıda yer alan adımları uygulayabilirsiniz:

• Menü > Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla menüsünü seçiniz. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.

Yaşadığınız durum devam ederse; incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes