cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M51 Android 11 güncellemesinden sonra hdr problemi

(Topic created on: 04-07-2021 05:24 PM)
206 Views
Orhn_00
Active Level 1
Options
Galaxy M

Hdr özelliğini efektini neredeyse uygulamıyor bile, aynısı sorunu hindistanda yaşıyordu onlara ek bir güncelleme geldi düzeldi, bizede 1 ay sonra güncelleme yapınca belki düzeltip yollamışlardır dedim ama düzeltmemişler. Bakalım bize kaç ay sonra güncelleme gelecek belkide hiç gelmeyecek, bu kadar sorunlu olduğunu bilseydim asla samsung tercih etmezdim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Orhn_00,

Durumu incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
3 Comments
rasit
Active Level 7
Galaxy M
Samsung değil sam tr nin suçu
Orhn_00
Active Level 1
Galaxy M
Kesinlikle çok haklısın, destek için koydukları temsilciler bile yeterli bilgiye sahip değiller. Ne güncelleme hakkında ne de farklı bir sorun hakkında koydukları kişiler bilgiye dayalı değilde ezbere dayalı oldukları için bu kadar kişi çözüme ulaşamıyor.
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Orhn_00,

Durumu incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes