cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M51 ısınma sorunu

(Topic created on: 04-24-2021 09:45 PM)
829 Views
Tahacelall
Active Level 3
Options
Galaxy M

Arkadaşlar m51 android 11 ile ısınma sorunu geldi telefon cebimde bile ısınıyor şarj ederken bile ısınıyor bu nedir ya yeni telefon alıyoruz yeni güncelleme geliyor sanki 5 yıllık cihaz kullanıyoruz hata raporu yolluyoruz yok işte cihazı kullanmadığınız zaman GPS kapatın yok işte parlaklığı kısın WiFi kapatın kardeşim 5 yıllık cihaz almadım  ben 3 ay önce sıfır bir cihaz aldım ayrıca hata raporu yolladıktan sonra 4 5 gün sonra cevap yazmalarıda cabası 

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Tahacelall,

Samsung Members uygulamasında, iletilen işlemleri sağlamanıza rağmen ısınma sorunu devam eder ise ve cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

5 Comments
Galaxy M
Bence cihaz yeni güncellemeye alışmaya çalışıyor 1, 2 haftaya geçer ama ben de telefonuma 11 güncellemesi yaptım bence öyle bir şey olmuyor
Tahacelall
Active Level 3
Galaxy M
Ayakkabı mı bu 😄
Galaxy M
Ama öylee
ardapppppa10s
Active Level 7
Galaxy M
Evet kardeşim ayakkabi ayakabi alışıyor telefonun🤣
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Tahacelall,

Samsung Members uygulamasında, iletilen işlemleri sağlamanıza rağmen ısınma sorunu devam eder ise ve cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD