cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M51 ısı problemi

(Topic created on: 07-27-2022 05:22 PM)
136 Views
Manas03
Active Level 1
Options
Galaxy M

Arkadaşlar merhaba 2 gündür telefon şarj olurken çok fazla ısınmaya başladı normal kullanımda ısınmıyor ama şarj ederken 48 dereceleri görüyorum şarjda kullanmıyorumda yazılımsal bir sorundur diye dün sıfırladım bugün yine aynı bazen şarja takınca dolum süresi yazıyor ama şarj olmuyor çıkarıp tekrar takınca başlıyor yardımcı olabilirmisiniz?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Cihaz içerisinde bulunan verilerinizi yedekledikten sonra garanti belgesi ile birlikte cihazınızı Samsung yetkili servis merkezine detaylı kontrol edilmesi için teslim etmenizi öneriyorum cihaz Garanti işlemleri hakkında bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini arayın 4447711

View solution in context

2 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Cihaz içerisinde bulunan verilerinizi yedekledikten sonra garanti belgesi ile birlikte cihazınızı Samsung yetkili servis merkezine detaylı kontrol edilmesi için teslim etmenizi öneriyorum cihaz Garanti işlemleri hakkında bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini arayın 4447711
GalaxyAhmet
Active Level 6
Galaxy M
Merhabalar öncelikle size ilk olarak söyleyeceğim şey şudur ki sakın 444 77 11 numarayı aramayın bir şey bildikleri yok. Klasik ekrandan bakarak herkesin yaptığı veri temizleme yolunu gösteriyorlar. Memberstan da geri bildirim felan yapmayın orda da robot mesaj atıyor. Direk evinize yakın Samsung Destek merkezine kendiniz gidin. Sorununuzu anlatın onlar yardımcı olacaktır diye düşünyorum. Çünkü ben de M51 kullanıyorum Android 12 den sonra telefonu mahfettiler. 1 aydır samsungla uğraşıyorum herkesin kullandığı uygulamar aşşırı kasıyor. Saçmalık ya