cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M31s

(Topic created on: 11-25-2021 05:12 PM)
234 Views
smsamsung
Active Level 5
Options
Galaxy M

M31s kullananlar varsa neyinden memnun neyinden değil yazabilir mi? exynos 9611 sıkıntı çıkarır mı?

9 Comments
Semihchee
Active Level 3
Galaxy M
Exynos 9611 Çok İyi Bir İşlemci Asla Sıkıntı Çıkarmaz
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba
Egzaynos işlemcili cihazlardan almanızı önermiyorum bu tür cihazlar hızlı ve çabuk yıpranır oralar ömürleri kısa olur Snapdragon işlemcili cihaz almanızı öneriyorum mümkün ise bütçenize biraz daha para ekleyip daha iyi cihazlara bakınız
Samsung Galaxy s20 fe e
Smg 780 g
Bu telefonu almaya çalışın Snapdragon işlemci var Bu cihazda
smsamsung
Active Level 5
Galaxy M
10 yıldır amiral gemisi cihazlarını kullanıyorum samsungun amiral gemisi modellerinde memnunum ama orta segmentte tereddütlerim var ayrıca o nasıl bir yazım yanlışıdır reis
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
Evet dediğiniz gibi belki amiral gemisi cihazlardan alınabilir
Egzaynos işlemciliği olandan ama orta segmentte asla önermiyorum Hatta Mümkünse Amiral gemilerinden de uzak durun bu tür işlemcili cihazlardan uzak durun Snapdragon işlemcili cihaz tercih edildi Arada yanlış yazdıysam kusura bakmayın
smsamsung
Active Level 5
Galaxy M
samsungtan uzak durup kısıtlı iphonea ya da buglarla dolu xiaomiye geçeceğime tırın altında kalırım daha iyi ama dediğim gibi orta segmentte korkutuyor exynos
0 Likes
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
Bana göre de en kaliteli marka Samsung ama işte kendi işlemcisini sevmiyorum sadece Snapdragon işlemcili olan Samsung cihazlarını seviyorum ben
0 Likes
smsamsung
Active Level 5
Galaxy M
sd888 = exynos 2100 ama :)
smsamsung
Active Level 5
Galaxy M
ayrıca hiç bir zaman en iyisi diye bir şey yoktur
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M