cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M31s uygulama yükleme süreleri çok uzun

(Topic created on: 10-07-2021 04:45 AM)
256 Views
varolmayan
Beginner Level 2
Options
Galaxy M

İyi gunler m31s telefonumda ilk sıkıntım google play üzerinden programları yeni yüklerken veya güncelleme de programı veya güncellemeyi indirdikten sonra yükleme suresi çok uzun sürüyor...bunu benim eski kullandigim (gm5 plus) telefona nazaran söylüyorum.... 2 sıkıntım ise bazen Chrome ve samsung İnternet uygulamasında 15 20 dk kullandığımda programlarda kasma oluyor bunu pil sekmesi üzerinden bellek hafızasını temizledikten sonra duzeliyor ama bu sürekli yapmak sorun bence

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba varolmayan,

Uygulama sorununuz için Ayarlar > Uygulamalar > Play Store > Depolama > Veriyi Sil işlemini gerçekleştirdikten sonra sorununuz devam ediyorsa farklı bir Wi-Fi ağı ile deneyerek kontrol ediniz.

İnternet sorununuz için Ayarlar > Uygulamalar > Sorun yaşadığınız internet sağlayıcısı (Chrome, İnternet vb.) > Depolama > Veriyi Sil işlemlerini tamamladıktan sonra Menü > Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla menüsünü seçiniz. Bu işlemlerle yaşadığınız durumun çözülmesi beklenmektedir.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
2 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Uygulama yüklemenin uzun süremesinin sebebi virüs taraması yapmasıdır.Chrome ve samsung internetin kasmasının sebebi ise birikimden dolayı olabilir.Sürekli aynı sorun olursa uygulama güncel değilse güncellemeyi deneyebilirsin.İyi forumlar...
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba varolmayan,

Uygulama sorununuz için Ayarlar > Uygulamalar > Play Store > Depolama > Veriyi Sil işlemini gerçekleştirdikten sonra sorununuz devam ediyorsa farklı bir Wi-Fi ağı ile deneyerek kontrol ediniz.

İnternet sorununuz için Ayarlar > Uygulamalar > Sorun yaşadığınız internet sağlayıcısı (Chrome, İnternet vb.) > Depolama > Veriyi Sil işlemlerini tamamladıktan sonra Menü > Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla menüsünü seçiniz. Bu işlemlerle yaşadığınız durumun çözülmesi beklenmektedir.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes