cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M31s cihazımda aşırı ısınma

(Topic created on: 07-02-2021 11:02 AM)
275 Views
Umut_
Active Level 3
Options
Galaxy M

Haziran ayının sonlarına doğru yaklaşık 500MB bir güncelleme geldi. Yükledim ama yüklemez olaydım! Soğuk soğuk mis gibi çalışan telefon artık aşırı ısınıyor ve şarj etme süresi biraz uzadı. Performans güncellemesi gönderiliyor sözde ama telefonun kullanılabilirliği kötü yönde etkileniyor. 3 tane hata raporu gönderdim ve sistem verilerini de gönderdim. Cevap olarak hazır cevapları kopyala yapıştır yapıyorlar. Yok kullanmadığınız uygulamaları silin yok arka planda çalışan uygulamaları kapatın yok telefon çok ısınırsa telefonu kullanmayın falan vs. Böyle çözümler mi olur? 2. hata raporuma da cevap olarak demişler ki sorun oluştuğu  esnada sistem verilerinizi gönderin ki sisteminizde hatalar varsa görelim. Ben zaten her raporumda sistem verilerimi yolluyorum. 3. hata raporuma daha cevap bile yok. 3-4 gündür cevap vekliyorum ama hazır cevapları cevap olarak gönderiyorlar hep. Forumdaki diğer kişilerin de başına gelmiş aynı sorun. Son güncellemeden sonra telefonlar iyi çalışmamaya ve aşırı ısınmaya başlamış. Lütfen hata düzeltme güncelemesi gönderin Samsung artık yalvaracak duruma geldim. 

Dikkat çekmek ve bir çok kişinin bu konu altında toplanmasıyla sesimizi duyurmak istiyorum. 
7 Comments
Denizzx
Active Level 7
Galaxy M
Ben diyorum her zaman güncellemeyin, kendi elinizle öldürmeyin. Güncelleme görünce sevinçten havalara uçanlar sonunda hep yere çakılıyor...
44xHAMZAx02
Expert Level 4
Galaxy M
Şahsen ben de çakıldım 😔
Umut_
Active Level 3
Galaxy M
Güncelleme seven biri değilim. Pano özelliği olsa nolur olmasa nolur. Bildirim panelinde güncelleme var yazısını görmekten gına geldiği için yükledim ben de. 5 gün falan beklettim öyle ama sonra dayanamadım. O bildirimi kapatabilmenin yolu varsa söyleyin.
Denizzx
Active Level 7
Galaxy M
Wifiden indir tikini falan kaldır
Gezgin23
Active Level 8
Galaxy M
Aynı cihazı kullaniyorum bende aynı olayları yaşıyorum hata raporlarını incelediklerini sanmıyorum, şarj süresi 3 saate dayandı ve aşırı ısınma mevcut
Umut_
Active Level 3
Galaxy M
Umarım bir bug fix güncellemesi gelir ve rahatlarız
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba umutdincer,

 İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​