iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

M31s cihazımda aşırı ısınma

(Konunun oluşturulma tarihi: 07-02-2021 11:02 AM)
Umut_
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy M

Haziran ayının sonlarına doğru yaklaşık 500MB bir güncelleme geldi. Yükledim ama yüklemez olaydım! Soğuk soğuk mis gibi çalışan telefon artık aşırı ısınıyor ve şarj etme süresi biraz uzadı. Performans güncellemesi gönderiliyor sözde ama telefonun kullanılabilirliği kötü yönde etkileniyor. 3 tane hata raporu gönderdim ve sistem verilerini de gönderdim. Cevap olarak hazır cevapları kopyala yapıştır yapıyorlar. Yok kullanmadığınız uygulamaları silin yok arka planda çalışan uygulamaları kapatın yok telefon çok ısınırsa telefonu kullanmayın falan vs. Böyle çözümler mi olur? 2. hata raporuma da cevap olarak demişler ki sorun oluştuğu  esnada sistem verilerinizi gönderin ki sisteminizde hatalar varsa görelim. Ben zaten her raporumda sistem verilerimi yolluyorum. 3. hata raporuma daha cevap bile yok. 3-4 gündür cevap vekliyorum ama hazır cevapları cevap olarak gönderiyorlar hep. Forumdaki diğer kişilerin de başına gelmiş aynı sorun. Son güncellemeden sonra telefonlar iyi çalışmamaya ve aşırı ısınmaya başlamış. Lütfen hata düzeltme güncelemesi gönderin Samsung artık yalvaracak duruma geldim. 

Dikkat çekmek ve bir çok kişinin bu konu altında toplanmasıyla sesimizi duyurmak istiyorum. 
7 Yorum
Denizzx
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy M
Ben diyorum her zaman güncellemeyin, kendi elinizle öldürmeyin. Güncelleme görünce sevinçten havalara uçanlar sonunda hep yere çakılıyor...
44xHAMZAx02
Expert Level 4
Seçenekler
Galaxy M
Şahsen ben de çakıldım 😔
Umut_
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy M
Güncelleme seven biri değilim. Pano özelliği olsa nolur olmasa nolur. Bildirim panelinde güncelleme var yazısını görmekten gına geldiği için yükledim ben de. 5 gün falan beklettim öyle ama sonra dayanamadım. O bildirimi kapatabilmenin yolu varsa söyleyin.
Denizzx
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy M
Wifiden indir tikini falan kaldır
Gezgin23
Active Level 8
Seçenekler
Galaxy M
Aynı cihazı kullaniyorum bende aynı olayları yaşıyorum hata raporlarını incelediklerini sanmıyorum, şarj süresi 3 saate dayandı ve aşırı ısınma mevcut
Umut_
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy M
Umarım bir bug fix güncellemesi gelir ve rahatlarız
Gediz
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy M

Merhaba umutdincer,

 İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Övgü Puanı