cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M31s cızırtı sorunu

(Topic created on: 05-31-2021 12:58 AM)
462 Views
aybük
Active Level 1
Options
Galaxy M

Merhabalar samsung m31s kullanmaktayım,  kulaklık takılıyken cızırtılı ses almaktayım düşük sesle içerik izleyemiyorum sürekli aktif cızırtı mevcut, destek olabilir misiniz?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Tarif edilen şekilde halen sorun yaşıyorsanız eğer. Telefonunuzu kapatıp yeniden başlatın ve başlattıktan sonra ses ayarlarından kulakklığınızı kalibre edin . Sorununuz düzelmezse eğer. Muhtemelen telefon kısmında kulaklık girişinde bir sorun vardır. Bunun için samsung yetkili servisi ne kontrol için telefonunuzu götürmeniz gerekir

View solution in context

9 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba. Kulaklıktan gelen cızırtı kötü sesin kaynağını bulmak için mümkünse kulaklığı başka uygun telefonda test etmek yada mümkünse başka bir kulaklığı takıp denemek lazım . Kulaklığınızın hoparlör lerin de arıza olabilir. Yada telefonunuzun kulaklık jak kısmında bir problem arıza olabilir
0 Likes
aybük
Active Level 1
Galaxy M
Söylediklerinizi yaptım, herhangi bir olumlu durumla karşılaşmadım. Ek olarak telefonumda başka kulaklık da denedim sorun stabil. Genel olarak yaşanan bir problemmiş zannediyorum geri bildirim bekliyorum.
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Tarif edilen şekilde halen sorun yaşıyorsanız eğer. Telefonunuzu kapatıp yeniden başlatın ve başlattıktan sonra ses ayarlarından kulakklığınızı kalibre edin . Sorununuz düzelmezse eğer. Muhtemelen telefon kısmında kulaklık girişinde bir sorun vardır. Bunun için samsung yetkili servisi ne kontrol için telefonunuzu götürmeniz gerekir
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Bu arada not geçmek isterim . Usb C tipi kulaklıklar telefonunuza uyumlu olup olmadıpını ve orijinal samsung olup olmadığı önemli bi konudur. Şayet kulaklığınızı samsung haricinde bir yerden temin edildiyse eğer telefonunuza uyumsuz olabilr düzgün çaluşmayabilir. Bu durumda kulaklığı temin ettiğiniz yere de danışabilirsinizScreenshot_20210531-014147_Samsung Members.jpg
0 Likes
aybük
Active Level 1
Galaxy M
Teşekkürler, telefonun kutusu içerisinde yer alan kulaklıkla sorun yaşamaktayıııım. 😊
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Özür dilerim yanlış bilgi vermek istemem. Genelde usb c tipi modellerde kutu içinden kulaklık çıkmadığını biliyorum. O yüzden yardımcı olmak amaçlı bu bilgileri paylaştım .model bazında kutu içeriği aksesuarlar farklılık gösterebilir. Örnek olarak samsung S20FE model cihazlarda aksesuar çıkmamaktadır. . Tekrardan özür dilerim. Bu durumda samsung yetkili servisinden destek almanız en doğru olanıdır
aybük
Active Level 1
Galaxy M
Estağfurullah ne demek, tüm bilgiler için teşekkürler.
Dönüş beklemekteyim.
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Rica ederim 🙂
0 Likes
ğ_ü
Active Level 5
Galaxy M
Evet bende m31s kullanıyorum kulakiçi kulaklıkta çok rahatsız etmese de bazen cızırtı oluyordu ama kulaküstü kulaklığa geçince bu sorun kalktı