cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M31s Ses ve Konuşma Problemi

(Topic created on: 10-28-2021 02:16 AM)
80 Views
tulayde72
Beginner Level 2
Options
Galaxy M

İyi akşamlar. Samsung Galaxy M31s kullanmaktayım, fakat iki problemim var. İlki, telefon ile gerçekleştirdiğim görüşmeler genellikle aniden kesiliyor ve sonlanıyor. Bu problemin hizmet sağlayıcılar, karşı taraf veya bulunulan bölge gibi unsurlarla ilişkili olmadığına eminim, hepsi için farklı farklı denemeler yaptım. Whatsapp gibi uygulamalar kullanmadığım sürece kimseyi kesintisiz arayamıyorum. İkincisi ise ses düşüklüğü. Telefonun en yüksek ses ayarında bile ses çok çok düşük, kulaklıkla es kaza bir şeyler duyabiliyorsanız şükürler olsun. Telefondaki en yüksek ses ayarı hoparlörden mırıltı gibi geliyor. 

Bu sorunun çözümü için Samsung Türkiye yetkilileri ile iletişime geçmek isterim.

Saygılarımla... 

2 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
İyi akşamlar Merhaba
Konu ile ilgili olarak cihazınızı sıfırlamanız ı öneriyorum
Uygulamalar ekranına Gelin ayarlar uygulamasını bulun tıklayın girin genel yönetim yazan Bu yazı seçeneğini bulun ve tıklayın çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazılan yazı seçeneğine tıklayın gelen sayfa içerisinden fabrika ayarlarına sıfırla yazan Bu yazı seçeneğine tıklayın oradaki sayfadaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başlatın ve onaylayın
Not
Cihazınızı sıfırladıktan sonra sorun geçmez ise devam ederse bu sefer de cihazın detaylı incelenebilmesi için kontrol edilmesi için garanti belgesi ile birlikte telefonu Samsung yetkili servis merkezine teslim edildi
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba tulayde72,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes