cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M31S de kapanma sorunu

(Topic created on: 02-17-2022 02:56 PM)
639 Views
Efegil
Active Level 1
Options
Galaxy M

İlk Samsung telefonum ve sadece 1 haftalık ve kendi kendine  1- 2 günde bir kapanmakta. Bu markayı  aldıktan sonra forumlarda ( aşağı  yukarı tüm SAMSUNG modellerinde ) böyle bir problem olduğu nü öğrendim. Benim açımdan  Samsung talihsiz bir seçim oldu... Sorunun çözümü varmı o da belli değil. Markayi yakınımdaki kimseye tavsiye etmeyeceğim...

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba
Bu durum yazılımsal hata olabilir verilerinizi yedek alıp cihazı sıfırlaması tavsiye ediyorum şu işlemleri yaparak cihaz sıfırlanabilir uygulamalar ekranına gelin ayarlar uygulamasını bulun tıklayıp girin genel yönetim yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden fabrika ayarlarına sıfırla yazı seçeneğini tıklayın oradaki sayfadaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başlatın onaylayın cihazı sıfırlamanız a rağmen sorun Eğer halen devam ederse garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmesi gerekir

View solution in context

0 Likes
7 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba
Bu durum yazılımsal hata olabilir verilerinizi yedek alıp cihazı sıfırlaması tavsiye ediyorum şu işlemleri yaparak cihaz sıfırlanabilir uygulamalar ekranına gelin ayarlar uygulamasını bulun tıklayıp girin genel yönetim yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden fabrika ayarlarına sıfırla yazı seçeneğini tıklayın oradaki sayfadaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başlatın onaylayın cihazı sıfırlamanız a rağmen sorun Eğer halen devam ederse garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmesi gerekir
0 Likes
Efegil
Active Level 1
Galaxy M
İlginize teşekkürler.. cihazı sıfırlamak makul ancak okuduğum kadarıyla sıfırlanan cihazlarda da sorun devam etmekte ve o kadar kişisel bilgi ve dosya var ki ...
Galaxy M
Merhaba,

- Otomatik yeniden başlatma seçeneğini kapatın.
- Güncelleme kaynaklı böyle sorunlar olabilmekte. İsterseniz cihazı sıfırlayın.
- Cihazlar ideal derecesinin (0°c ilâ 50°c) altına veya üstüne çıktığınds böyle bir sorun olabilir. Bu durum için cihazınızın normal sıcaklığına dönmesini bekleyip tekrar açın.
- Batarya kaynaklı bir sorun olabilir. Servise gidip bataryayı değiştirtin.
- Cihazlar ilk alındıklarında kullanıma alışabilmek için böyle yapabilirler. İlerideki günlerde düzelecektir.
- Anakart kaynaklı sorunlar olabilir. Servisin halletmesi lazım.

Benim aklıma gelenler bunlar fakat bu çözümler işe yaramazsa bi cihazı değiştirmenizi öneririm..
0 Likes
ÇÖPSUNG1
Active Level 6
Galaxy M
M30s de vardı yeniden baslatma döngüsünde kaliyordu.servise verdim cihazi geri geldiğinde ariza devam ediyordu.ikinci gonderisimde anakart degistirildi sorun çözüldü.
0 Likes
Efegil
Active Level 1
Galaxy M
2 kere servis ile uğraşma v.s demek ki ürünlerde belirli bir kalite sorunu var. Bunun sorumlusu Samsung denemeden alelacele model çıkaracaklarını daha titiz davranmalılar... Not bu arada daha önce bozulan hiç bir telefonum olmadı
0 Likes
kes2099
Active Level 2
Galaxy M
Bu sorun yazılımsal olabilir yazılım güncellemesi varsa yapın düzelmezse sıfırlama imkanınız varsa sıfırlayın eğer olmuyorsa garantiye gönderin sorun donanımsal olabilir.
0 Likes
Efegil
Active Level 1
Galaxy M
Teşekkürler aldığım satıcıdan iade talebinde bulundum. Öncelikle uğraşmadan iadeyi deneyeceğim
0 Likes