cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M31S PISMANLIĞI

(Topic created on: 01-27-2022 03:26 PM)
188 Views
checkthedoor
Active Level 2
Options
Galaxy M

Ya nereden aldım bu telefonu.Telefondan sorun eksilmiyor.Aldigimdan beri 30 yıl yaşlandım ya.Alacak olan varsa ALMASIN.Gidin poco falan alın.Inanin bana eziyet gibi tel.

28 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba
Android tarafında bir tablet veya telefon alırken mutlaka dikkat etmeniz gereken şeyler vardır tarafında tablet veya telefon alırken mutlaka markası Samsung olan cihazları satılır almanız gerekir Samsung markasından tablet veya telefon alırken de mutlaka kolaylık olmuş Snapdragon işlemcileri ile çalışan cihazlarını seçip almanız gerekiyor qualcomm Snapdragon işlemciler ile çalışan cihazlar daha dayanıklı daha güçlü daha uzun ömürlü daha performanslı oluyorlar Bu tür şeylere dikkat ettiğiniz sürece almış olduğunuz cihazdan tabletten veya telefondan mutlaka memnun kalırsınız
0 Likes
qreens20plus
Active Level 4
Galaxy M
samsung almamiz gerekir derken?
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
Android tarafında tablet veya telefon alırken mutlaka Samsung markasından almanızı öneriyorum Samsung markasından telefon veya Tablet alırken Snapdragon işlemciler ile çalışan cihazlarını seçip alın bakın zorla alın demiyorum Sadece öneriyorum
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy M
Snapdragon işlemcilerin sadece bir kaç tanesi Exynosun iyi islemcilerinden yüksek seviye.
Snapdragonun tüm işlemcileri iyi değildir.

Exynos ile çalışan cihazlar daha performanslı olabiliyor.
Hayatın snapdragon olmuş Ahmet.
Exynosun kısıtlı bir modelini kullanıp ardından Snapdragona geçmekle Exynos kullanılmış olmuyor Ahmet.
Kullanıp görmen gerek.
0 Likes
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
Toprak işlemcileri arasında yazılımsal ve donanımsal değişiklikler bulunabilir ama Snapdragon Her zaman ön planda
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy M
Ahmet, işlemciler arasında Donanımsal farklar var evet.
Exynosun öndr olduğu bir sürü snapdragon işlemci var.

Snapdragon sadece iyi modelleri ile ön planda.

Snapdragonun her modeli Exynostan iyi olacak diye bir şey yok.
Exynosun önde olduğu modeller var.
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
Ama qualcomm Snapdragon işlemciler ile çalışan cihazların ömrü daha çok uzun oluyor çünkü işlemci daha kaliteli
Egzaynos Bence bu işlemci ile çalışan sadece tek bir tane cihaz var alınabilir
Samsung Galaxy s 21 Ultra yine de bu konu herkese göre değişiklik gösterebilir bana göre Snapdragon daha kaliteli bir başkasına göre medyatek
Veya egzaynos benim tercihim Snapdragon ondan yana mesela
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy M
Hayır kardeşim Snapdragondan daha uzun ömürlü Exynos işlemcileri de var.

Yani şöyle düşün.
Apple, Samsung'tan daha performanslı bunu biliyoruz.
Ama bazen bazı Apple ürünleri Samsung'tan daha düşük olabiliyor öyle düşün kamera açısından bak.
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
Egzaynos bu işlemci ile çalışan kaç tane ve hangi Samsung modelleri kaliteli
0 Likes