cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M31S Hakkında?

(Topic created on: 10-24-2020 03:54 PM)
417 Views
enesm29
Active Level 1
Options
Galaxy M

Merhaba,

ben m31s modelini almayı düşünüyorum ancak sanırım ülkemizde fazla ilgi görmedi. Bununla ilgili bir kaç sorum olucaktı

1.si güncelleme ile alakalı bilginiz varmı ne zamana kadar destek verirler
m31 var ancak, m31s tasarım anlamda daha hoşuma gittiği için onu almayı planlıyorum şuan sepette ona göre sipariş vereceğim.
2.si her hangi bir teknik sorunda samsung teknik servis problemi rahat çözebilir mi? Bu telefon serisi(M) dışlanmış gibi hissediyorum.

cevaplarsanız sevinirim.

7 Comments
Arda9990
Active Level 8
Galaxy M
Acikcasi dostum dediklerin doğru pek ilgi görmedi güncelleme olarak tahmini olarak 2 ana android güncellemesi ve güvenlik güncellemeleri gelir 2.olarak ise garanti konusunda net bir bilgim yok eğer samsung türkiye garantili ise garanti hizmeti olur büyük ihtimalle ama sen yinede müşteri hizmetlerini ara onlar daha net bilgi verir
enesm29
Active Level 1
Galaxy M

mail olarak yazdım ancak net olarak bir cevap vermediler. Yazdıkları problem dahilinde bize iletebilirsiniz gibilerinden birşeydi. Şimdi ben o yüzden çok muallaktayım doğrusu ne yapacağıma şaşırdım inanın. Pişman edeceğinden korkuyorum.

Arda9990
Active Level 8
Galaxy M
Yanı dostum cihaz sorun çıkarmaz ama ne olur ne olmaz insan garanti olsun diyor ama inan benimde net bir fikrim yok
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Cihaz Samsung'un resmi internet sitesinde mevcut zaten, özellikleri de iyi ama umarım 2019 A Serisinin arka kapakları gibi kolay çizilmez, ki maalesef M Serisi için orijinal kılıf da yok. 2 büyük güncelleme alacak, daha sonra güvenlik güncellemesi almaya devam ediyor ama her telefonda olduğu gibi birgün destek kesilecek.
enesm29
Active Level 1
Galaxy M

harici bir internet sitesinde gördüm oradan sipariş edeceğim fakat dışarıda telefoncularda hiç göremedim hatta çoğunun haberi bile yok telefondan.  Hani o yüzden kılıf bile yoksa,  garanti bitince dışarıda bile doğru düzgün yaptıramam korkusu var içimde parça olsun vs olsun. 

Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Hepsiburada, Trendyol gibi sitelerde de yok ama resmi sitede olduğuna göre Türkiye garantilidir büyük ihtimal. Telefon cidden çok güzel, kılıfı da olsa harika olur.
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy M
m21 cihazın aynı şekilde oldu ilk site düştü belli bir süre sonra mağazaları ve internet sitelerine gelmeye başladı yani tahminim bir Kaç haftaya kadar cihaz iyice yayılacaktır bir süre beklemenizi tavsiye ederim