cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M31 yakınlık sensör problemi

(Topic created on: 04-06-2022 10:12 AM)
438 Views
Başak71
Active Level 3
Options
Galaxy M

Telefonu aldığımdan beri sensör problemi yaşıyorum. Aramalarda ekran kapanmasını gerekirken kapanmadigi için karşı tarafı bekletmeye alıyor. Sensör arızası nedeniyle ekran değiştirdiler ama değişen hicbirsey yok. Sorun devam ediyor. Yüz tanıma parmak izi istikrarsız çalışıyor 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Başak71,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
11 Comments
MrElliotA
Active Level 5
Galaxy M
Birçok A ve M serisi cihazlarda aynı sorun var. Servislik bir durum değil. Ekranaltı sensöre geçildiğinden beri yakınılan bir problem bu.
Galaxy M
Evet M21 de öyle kapanıyor bazen ekran açılmıyor görüşmeyi kapatamıyorum
Heyyee
Active Level 7
Galaxy M
A51 telefonumda aynı sorun mevcut. Telefonu güzelce yapıştırıyorum yanağıma konuşurken🙂
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki bu durum çoğu cihazda mevcuttur.

Cihazınızdan Tam performans almak için ayarlar kısmından yazılım güncellemesi kısmından cihaz yazılımını en son sürüme kadar güncelleyiniz Eğer yazılımınız güncel olduğu halinde bu sorunu yaşıyorsanız telefonunuzun ekranında ekran koruyucu cam veya jelatin bulunur ise bu sensörleri engelliyor olabilir Eğer telefonunuzun ekranında herhangi bir koruma takılı değilse ve bu sorunu yaşıyorsanız maalesef cihazı garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekir.

Servis işlemleri hakkında daha fazla bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini aramanız gerekir.
444 77 11
Başak71
Active Level 3
Galaxy M
Yazılım güncel ve ekran koruyucu vs yok. Servise gitti sensör arızası nedeniyle ekran değiştirdiler ama maalesef hala aynı sorun devam ediyor. Samsungtan amiral dışı telefon almamak gerekiyor maalesef bunu anladım. Değişim istedim yapmadılar. Tüketici mahkemesine gideceğim. Garantisi devam ediyor ve ilk aldığımdan beri sorun var
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy M
Maalesef bu durum yazılımsal bir sorundur Yeni bir düzeltme güncellemesiyle sorunun giderilmesini beklemeniz gerekir Bu konuda burdan yardım al bölümünden Samsung Membersa hata raporu gönderebilirsiniz
Başak71
Active Level 3
Galaxy M
Yazılımsal değil
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy M
Yazılımsal malesef Güncel olması önemli değil Ancak isterlerse ileriki yeni yazılımlarla düzeltilebilir
0 Likes
fatihkuzen
Active Level 7
Galaxy M
Ekran altı sensor diye bir şey yok. Ekran ve ışık sensörü ile yazılımsal bir sensor olusturulmus. O yüzden tirt çalışıyor. Ben başka arama uygulamasına geçtim o yüzden şimdilik idare eder fazla yapmıyor