cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M31 screen recorder

(Topic created on: 11-30-2022 11:43 PM)
84 Views
rumeysa99
Beginner Level 3
Options
Galaxy M

Yıl 2023 olmus, kac tane güncelleme geldi. Galaxy m31 modeline hala ekran kaydedici özelliği gelmedi. Bu konuda bir güncelleme yapın artik

7 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba rumeysa

Yazılım konsept gereği cihazına verilmiyor donanımı yeterli
Üzgünüm ki geleceğini düşünmüyorum 🥲
0 Likes
rumeysa99
Beginner Level 3
Galaxy M
Yazılım konsepti nedir ki acaba ekran kaydedici verilmiyor, donanımı boyle olunca gayet yetersiz:/
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Yani kısacası cihazınız donanımı yeterli ama biz bu özelliği bilerek vermiyoruz demek istiyorlar
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy M
Samsungun satış politikası gereği yazılım politikasıda böyle maalesef mesala her telefonda aynı özellikler olmaz mesala benim telefonum s20 fe ama s21 plus sun yazılımı s20 fe göre daha çok fazla ama halbuki s20 fe de o özellikleri kaldırabilir ama maalesef her cihaza aynı şeyleri verseler kimse cihaz almaz işte onlarda böyle bir yazılım konsepti kurmuşlar bir diğeri de yeni cihazları ön plana çıkartmak
rumeysa99
Beginner Level 3
Galaxy M
Anladim ama saçma bir gerekçe sunuyorlarmis, tesekkur ediyorum yanitlariniz icin🙏
yusufision
Active Level 8
Galaxy M
M serisi eski J serisi çok özellik bekleme bu modele :). Oyun içi ekran kaydedici mevcut sadece
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba rumeysa99,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizden gelen talepleri her zaman değerlendirmekte ve ilgili birimlere iletmekteyiz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes