cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M31 pubg fps sorunu yaşayan arkadaşlar çözüm burda.

(Topic created on: 06-13-2022 11:35 AM)
1499 Views
DZCSAHINBEY
Active Level 2
Options
Galaxy M
Arkadaşlar bende m31 kullanıyorum android 12 sonrası aşırı donma ve fps düşüşleri yaşıyordum. Çok araştırdım uğraştım çözümü basitmiş. 

Çözüm:
1-Game boosterde performansı otomatik yönet var onu kapatıyoruz.
2-Game booster ayarlarında en alttan 3. Sırada labs seçeneğini aktiflestiriyoruz.(özellikle bu çok önemli)
3-Game booster plus tan oyun modunu max fps degil ozel yapiyoruz 
 3.1. Performans seçeneklerini maksimum yapıyoruz.
 3.2. Grafik kalitesini %60 yada 61 yapıyoruz
 3.3. Maks. Fps maksimum yapıyoruz.
4. Telefon ayarlarında pil ve cihaz bakımında hafıza seçeneği altında ram plus var tercihim 6 GB olarak kullanmanız.
5. Telefon ayarları>>Pubg mobile>>Pil>>Kısıtlama yok.
IYI OYUNLAR...

6 Comments
ordulu9252
Active Level 6
Galaxy M
Oyun oynamak namümkün cihaz alev topu yaz ayında
DZCSAHINBEY
Active Level 2
Galaxy M
Dediklerimi yaparsan etkisini görürsün emin ol. Özellikle Labs özelliği aktiflestirmek çok etkili
ordulu9252
Active Level 6
Galaxy M
Cihaz ısınabilir yazıyor bizde zaten ısınıyor açmadan
DZCSAHINBEY
Active Level 2
Galaxy M
Cihazın yaz aylarında normalden fazla ısınması normal işlemcisi çok güçlü Bi işlemci degil. Ben fps drop ve donma için uğraştım bu ayarlarla. ısınma için ekstra fan kullanılabilir. 1.5 yıldan fazladir bu cihazla oynuyorum. Biliyorum ısınma olaylarini sürüm güncellemesi sonrası özellikle yaşanıyor. Ekstra güncellemeleri beklemekten başka seçeneğimiz yok bir de geliştirici seçenekleri kullanıyorsanız kullanmamanizi tavsiye ederim cihazı ısındırir.
ordulu9252
Active Level 6
Galaxy M
S20 Fe benim cihaz
DZCSAHINBEY
Active Level 2
Galaxy M
Anladım hocam ısınma sorunu için şunu önerebilirim.
Fazla kullanmadigin uygulamaları
Ayarlar > Pil ve cihaz bakımı > Pil > Arka plan kullanım sınırları > derin uykuya alınmış uygulamalara ekleyebilirsin
Uygulamaların duzgun olarak çalışır sadece arka planda güncelleme yapmaz elle yapabilirsin.
0 Likes