cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M31 model cihazımda oyun açmıyor

(Topic created on: 10-22-2020 05:50 PM)
318 Views
Ulaaş
Beginner Level 4
Options
Galaxy M
12 haziranda aldıgım telefon eylülün 13'den beri hiçbir oyunu açmamaktadır açılınca donma,ekran kayması,aşırı ısınma ve grafik kalitesinde ciddi bozulmalar meydana gelmektedir ekim ayında güncelleme gelecegini bildigim icin sorun etmedim son sürüm güncellemeyi yapmama ragmen aynı sorun katlanarak devam etmektedir sadece pubg degil dead bay daylight ve COD oyunundada aynı sorunlar vardır ama kücük oyunlarda hiçbir sorun yoktur böyle bir telefonun istikrarlı bir şekilde oyun açmamazı ve bataryanın bekledigim kapasitenin çok altında olması samsung hakkında ciddi bir fikir degiştirebilmektedir hertürlü ayarı yapmama ragmen sorun çözülmedi son çare olarak buraya yazıyorum buradada çözülmesse tüketici mahkemesine gitmekten başka çarem kalmayacak
image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy M
Öncelikle verilerinin yedeklemesini yaparak cihazı bir fabrika ayarlarına sıfırla. Sıfırlamadan sonra sorunun devam ederse members'dan hata raporu gönderebilirsin.
Umarım, sorunun kısa zamanda çözülür.

View solution in context

0 Likes
5 Comments
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba Ben ÆX51

belirttiğiniz sorunlar oynadığınız oyunlardan kaynaklanıyor Bunun için size tavsiyem oyun geliştiricilerine geri bildirimde bulunun gelecek güncellemede oyunu cihazı daha iyi Optimize ederler Bunun dışında ek olarak hata raporu göndermenizi tavsiye ederim

Samsung members> yardım al> hata raporu adımlarını takip ederek gönderebilirsiniz
0 Likes
bombombom
Active Level 4
Galaxy M
Merhaba oyunlar ile hiçbir alakası yoktur Bende eski j7 2016'da bile pubg kasmıyor Samsung members hata raporu yollayın.
Tüketici hakları başvurun.
0 Likes
Ulaaş
Beginner Level 4
Galaxy M
hayır oyunlardan kaynaklanmıyor cihaz oyunu acmıyir ve oyun donuyor sorun tamamen samsungun !
0 Likes
bombombom
Active Level 4
Galaxy M
Tüketici haklarına başvurun
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy M
Öncelikle verilerinin yedeklemesini yaparak cihazı bir fabrika ayarlarına sıfırla. Sıfırlamadan sonra sorunun devam ederse members'dan hata raporu gönderebilirsin.
Umarım, sorunun kısa zamanda çözülür.
0 Likes